На Рівненщині майже 1000 людей покусали собаки

Управління з питань надзвичайних ситуацій застерігає жителів міста Рівного бути обережними при зустрічі з безпритульними собаками.

Впродовж поточного року трапилось 917 нещасних випадків невиробничого характеру в результаті впливу живих механічних сил (покуси), які становлять 5,9 % від загальної кількості нещасних випадків невиробничого характеру.

З них 357 нещасних випадків трапилися з дітьми, це складає 8 %  від загальної кількості нещасних випадків, що сталися з особами віком до 14 років.

У порівнянні з 2013 роком кількість нещасних випадків невиробничого характеру в результаті впливу живих механічних сил (покусів) за відповідний період зменшилась на 84 одиниці, з дітьми – на 44 одиниці.

Шановні мешканці міста, уникайте тих місць, де можлива зустріч з бродячими собаками. Причини нападу собаки на людину не завжди зрозумілі. Спровокувати агресію тварини може все, що завгодно: раптовий гучний звук, жестикуляція, відчуття страху, невпевнена хода, запах алкоголю.

Запам’ятайте основні поради при зустрічі з собаками:

1. При собаці заборонено бігати, кричати, робити різкі рухи, чіпати цуценят в присутності матері.

2. Не дивіться пильно в очі чужої собаки – для неї це вираз загрози!

3. Ніколи не торкайтеся до тварини, яка їсть або спить. Не чіпайте навіть добре знайому вам собаку, якщо вона вас не бачить - вона може гавкнути і вкусити просто від несподіванки.

4. Старайтесь триматися від тварин на відстані.

5. Собаки не люблять велосипедистів та п’яних.

6. Часто тварини проявляють агресію на те, що їх лякає.

7. Коли до вас наближається незнайомий собака, стійте спокійно, ноги разом, долоні під шиєю і лікті притиснуті до грудей.

8. Заборонено відвертатися від собаки, яка гавкає, та підставляти їй свою спину.

9. У разі, коли напад неминучий, то необхідно відходити назад, але в жодному разі не тікати. І водночас шукайте очима безпечне місце поблизу: огорожу, височину, автомобіль. Станьте спиною до цього місця, захистіть свій тил.

10. Тваринам не можна показувати свій страх (плакати, кричати).

11. Якщо собака все-таки напала, ви повинні кинути в неї куртку, сумку або будь-який інших предмет, який може відволікти увагу тварини. Придивіться, що знаходиться у вас під ногами. Стануть у нагоді камінець, пляшка, палка, залізний прут. У крайньому випадку можна у очі собаці кинути пісок чи пил.

12. Самий кращий захист від нападу тварини – обійти її стороною.

Рівняни, будьте уважні на вулицях міста і захистіть себе від небезпеки! Бережіть своє здоров’я та життя!

Про це повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

;)))смішне нещастя:))всі хто з головою дружить,вже давно зробили висновки,а я, вже давно писав ,що спілкуватись з одноклітковими,ніякого бажання не мав.Тим більше,що з такими спілкуватись-себе не поважати.А з дддегенератами кацапського походження,генетичними гицлями,поспілкуюсь в реалі,в більш невимушеній обстановці,і про бродячих псів,і про рагульскає нарєчіє,і про угро-фінську мову,і про його предків шарікових,завезених в наші краї під час асвабадітєльної кампанії- з задоволенням.Для цього,енкаведешному виродку можу залишити свій емейл,або навіть купити одноразову сімку ,її номер оприлюднити ,і на деякий час вставити в трубку для погодження місця і часу розмови:)))

Я вам дуже не рекомендую продовжувати цю дискусію. Мені здається, що ця "особь" - провокатор, яка використала "собачу" проблему, щоб створити саме такий імідж українця (перед виборами). Чим не подарунок для Кисельоeва?. Або людина просто хвора, тому ії варто простити і відпустити.

з яким же задоволенням я тобі начищу твоє кацабське їбло,при цьому коментуючи на рагульському діалекті,нащадок енкаведистів,родич мільчакова...

"А ще хочу дадати на підтвекрдження того"-,що ти-однокліткове:))цього предостатньо,духовна сестра гицля:)))))))думаю,що ти далі подвір"я своєї шпаківні і батьківського села,і не їздило:)))бо ,такі,як я тебе обікрали:(((і Європи,ти бачило або з вікна клозету,який мило на заробітках,або з екрану дешевого телевізору,нещастя:))

уйобок козломордий,а на рахунок приватної зустрічі з так званою "зообабою",щоб насправді в очах заряьіло,недороблене:)))Родич Мільчакова,твій висєр угро-фінською,навіть не дочитав,чістільщик кацабський:))

А ще хочу дадати на підтвкрдження того, що ви справді селюк, причому забитий. Поїдьте в будь-яку європейську країни, чи знайдете в місті безпритульного кота чи собаку. Іноземці, що приїжджають до нас щиро дивуються цьому. І, повірте, там не валяються трупи тварин ( це наші методи, до яких ви звикли, бо іншого способу життя не знаєте), бо просто держава дбає про людей і їх комфортне проживааня. А ваша агонія з безліччю дужок і помилок свідчить, що ви є не менш соціально небезпечним, як бродячий пес, тільки в людській особі.

Вот это зообаба зацепило, класс, приятно почитать.
Оно даже пытается изъясняться как человек. Правда пока у неё всё таки получается как у рагуля, но это и понятно, из быдла человек не получится как не маскируй. Больше всего насмешило предложение "спарринга с собакой". Больное существо, а с какими ещё вредителями нужно вступать в спарринг? Может с крысами, или с тараканами на тапках подраться? Точно так же и собака - городской вредитель, ничего личного тут нет, как таракана прихлопнуть, так и бродячую собаку. А если твоя домашняя собака не привязана к тебе поводком, и может нападать на окружающих людей, то как бы она не "отравилась свинцом". Ато собачий организм ведь свинец очень плохо переносит, особенно если по чердаку прилетело, или в лёгкое :-).
Но это несчастье можно попытаться понять, его в Карпатах такая же псина родила, вот оно и расстраивается, фантазирует себе про "піну з пащі", и прочие её влажные фантазии.
И я не говорил что убиваю собак, и этого не делаю. Я ведь только сказал что это не нормально когда во дворе стаи собак, и люди меня поняли, и попытались описать цивилизованные методы решения вопроса. Но зообаб ведь видит цель во всех подряд, мозга то у неё нет, зато есть помойная пасть. Ну, на тот оно и зообаб, это клинический случай. Вот так попытайся с людьми вступить в разговор, а попадаешь на недоразвитого горца, влезающего в разговор. Причём в жизни это забитое несчастье, общающееся на рагульском диалекте с такими же как сам полутора калеками, и живущее в собачей будке. Но тут оно - воин, даже старается показаться человеком. Не тужься так, деточка, ато того и глядишь - обосрёшься.
P.S. И скобочек поменьше, ато в глазах рябит.

З приводу,так званої моєї любові до бездомних псів,спробую тупим пояснити ще раз.Якщо в когось просинається непереборне бажання ,на генетичному рівні воювати з бездомними шавками,нехай йде КАТП,де існує відповідна служба,При цьому вгамує свою нелюдську пристрасть,і буде отримувати за це гроші.Але,всяким дімітиріям-дддоікам цього замало.Їм ,і їх нащадкам необхідно бачити розкидані по місту застиглі туші мертвих тварин,як результат їх роботи,передсметні судоми і конвульсії,піну з пащі.Тоді,вони отримають справжнє задоволення.Гени-пальцем не вицарапаєш...При цьому,їх мало хвилює,що свідками можуть стати і інші люди, і тим більше чужі діти.Сподіваюсь,що цього разу,навіть одноклітковим стане зрозуміла моя позиція,щодо цього питання.

це та інфузорія,що про чемність і вихованість щось мекала?:)))про твої оцінки щодо мене,я вже писав,можу повторити,харадская:))Давай їх,краще своїм отприскам,мо вони до тебе прислухаються:)))і,ще раз:хєровий з тебе і психолог і дохтур, з таким інтелектом.На рівні кацапского живодера і внука шарікова- ДДДодіка,який ,навіть з моєю статтю помилився.Давай оцінки,краще своїм отприскам,мо вони до тебе прислухаються:)))P.S.;))От такі харадскіє лузєри,завжди знайдуть винних в своєму незавидному положенні(то їх хтось обікрав,то недооцінив:)))Розмішило:)))пісші ісчьо свої тіпа умазаключєнія:)))

А ви, справді селюк, Бо українські селяни доброзичливі і порядні. А ще й до того цинік Ви не любите людей і вони не люблять вас, особливо жінки. Тому ви так преймаєтеся любов"ю до собак, бо лише від них її можете отримати. І нічого зневажати людей, які жиувуть у, як ви сказали, шпаківнях. Не їх вина, що бидлота, яка живе "селі " в межах міста і не тільки їх зухвало обікрала.

PS А ще не вважаю за потрібне перед хамом представлятися.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.