Вадим Павлюк передав автомобіль рівненським військовим у зону АТО

Окрім теплого одягу, захисної амуніції нашим хлопцям в зоні АТО не вистачає й техніки для пересування. 

Рівненський підприємець, кандидат у народні депутати Вадим Павлюк вкотре вирішив підтримати наших героїв на Сході. Тож рівненським військовим, які зараз захищають цілісність нашої держави на Донбасі відправили надійний "УАЗ". Фахівці кажуть, що саме цей автомобіль пристосований до будь- яких доріг та бездоріжь.

Як розповідає командир автомобільної роти А4240 Роман Бойко, даний автомобіль переобладнаний та вдосконалений:

-  У автомобілі поставлені нові сидіння. Наближаються похолодання, тому авто переобладнано таким чином, щоб у салоні було тепло. Крім того, переобладнана світлова сигналізація. Переднє світло у авто дозволяє водію краще бачити шлях, навіть у негоду.

Військові зізнаються, що волонтери, неабияк їм допомагають і знають, чого нині бракує українським військовим у зоні АТО.

- Даний автомобіль подарував нам Вадим Павлюк, якому ми дуже вдячні. Допомога волонтерів є дуже важливою для нас. Учасникам АТО потрібні такі авто, щоб виконувати свої завдання за призначенням, - розповідає командир автомобільної роти Роман Бойко

Про свою допомогу армії  Вадим Павлюк зазвичай не афішує, проте на численні прохання і запитання жителів Рівненщини розповів як саме допомогає військовим:

- На кожній зустрічі мені задають одне і те ж питання: «Як Ви допомагаєте військовим?». Загалом, за місяць витратили близько 50 тисяч гривень на армію. Ці кошти були спрямовані на лікування поранених військовослужбовців, придбання запчастин для ремонту військової техніки, на підтримку волонтерського руху, - розповів кандидат у народні депутати України по 152 виборчому округу Вадим Павлюк.

Все для армії. Все для перемоги. Вадим Павлюк переконаний, що забезпечувати наших військових усім необхідним – це обов’язок не лише держави, а й кожного громадянина.

на правах реклами