Голову Рівненської облради просять допомогти зберегти підприємство

Під час поїздки у Радивилівський район голова облради Михайло Кириллов відвідав Радивилівський держспецлісгосп. Його керівник Віталій Мащук повідомив про наказ Державного агентства лісових ресурсів щодо реорганізації підприємства, звільнення працівників що в подальшому призведе до його знищення.

Як повідомили у прес-службі облради, державне підприємство «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Радивилівський держспецлісгосп» обслуговує 5277 га лісових угідь на території Радивилівського району та є одним із основних наповнювачів районного бюджету. За 9 місяців 2014 року ним сплачено 284,7 тис.грн. податків та зборів, 348,9 тис.грн єдиного соціального внеску. Тут працює 45 чоловік, середньомісячна заробітна платня становить 2452 грн. Основний вид діяльності – виконання всього комплексу лісогосподарських та лісокультурних робіт та заходів по охороні та захисту лісів, щорічно створюється 30-40 га захисних лісонасаджень. Виробництво товарної продукції за 9 місяців 2014 року складає 2,5 млн.грн., чистий прибуток склав 69 тис.грн.

Але проблеми розпочались після того, як Державне агентство лісових ресурсів, якому підпорядкований Радивилівський держспецлісгосп, видало наказ щодо реорганізації підприємства та передачі угідь до сфери відання Дубнівського лісового господарства. Це призведе до звільнення працівників, знищення виробничої бази та зменшення надходжень до бюджету, - повідомив директор підприємства Віталій Мащук.

Незважаючи на те, що Радивилівська райрада неодноразово зверталась до Держагентства з проханням відмінити наказ, він залишається чинним.

- Це підприємство необхідно зберегти, адже воно працює ефективно. Більш того, допомагає незахищеним верствам населення району отримати дрова, наповнює бюджет, забезпечує людей роботою. Тож ми зробимо все від нас залежне, щоб зберегти підприємство та робочі місця, бо реорганізовувати потрібно ті підприємства, які працюють збитково, -  наголосив голова обласної ради Михайло Кириллов.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.