Рівнянам розкажуть про вибори

Триває проект Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки «Бібліотеки і виборчий процес». 20 жовтня о 16.00 год. відбудеться третій вебінар з циклу, присвячений темі виборів народних депутатів Верховної Ради України. Реєстрація на вебінар: http://goo.gl/forms/s8Dw0aAcr0.

Запрошеним експертом заходу стане фахівець громадянської мережі «ОПОРА» Анатолій Бондарчук. Основні питання які розглядатимуться на вебінарі – це: типові порушення під час виборів, маніпуляції, міжнародні стандарти виборчого процесу. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної бібліотеки.

Глядачі також матимуть можливість задати експерту питання онлайн завдяки чату.

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека за підтримки Української бібліотечної асоціації, обласного відділення УБА та Посольства США в Україні розпочинає новий проект, спрямований на підвищення поінформованості мешканців Рівненщини стосовно процедури виборів ‑ "Бібліотеки і виборчий процес".

В рамках реалізації проекту, передбачається проведення шести тематичних вебінарів, які познайомлять учасників з виборчим законодавством, процедурою проведення виборів до органів державної влади та місцевого самоврядування, а також правами і обов'язками виборців.

Наразі уже відбулися вебінари під назвами:

"Вибори як елемент демократії. Виборчі права громадян України та механізми їхньої реалізації";
"Нормативно-правова база виборчого процесу. Діяльність Центральної виборчої комісії".

На черзі ще три теми:

- "Вибори народних депутатів до Верховної Ради України";
- "Вибори Президента України";
- "Вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів";
- "Можливі порушення виборчих прав громадян. Способи захисту і відповідальність".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.