У Рівному відбудуться медико-волонтерські навчання

Як у зоні бойових дій співпрацювати з медиками та аварійно-рятувальними підрозділами вчитимуть волонтерів. Для цього в понеділок, 20 жовтня, на території Рівненського державного базового медичного коледжу (м.Рівне, вул. Мірющенка, 53) проведуть спеціалізовані медико-волонтерські навчання.

Зокрема, волонтери отримають практичні навики з надання домедичної допомоги у випадку великої кількості потерпілих внаслідок вогнепальних поранень під час надзвичайних ситуацій, в тому числі терористичних актів. При цьому головну увагу звертатимуть на правильність проведення домедичних маніпуляцій.

Медико-волонтерські навчання розпочнуться о 10 годині. Захід проходитиме на стадіоні медколеджу, а у разі несприятливої погоди - у спортзалі закладу. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Участь у навчаннях візьмуть представники КЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області, волонтерських, громадських організацій.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.