Відвідувачів Рівненської облради міліція "візьме на олівець"

Нещодавно в будівлі Рівненської облдержадміністрації та обласній раді з’явились нові правила. Якщо раніше достатньо було повідомити черговому міліціонеру куди ви йдете, то тепер міліціонери и реєструють відвідувачів в спеціальному журналі. Сайт «ВСЕ» звернувся до відповідальних чиновників апарату облради, щоб з’ясувати причини нововведень.  Відповідь публікуємо без скорочень і редагування.

«У зв’язку з нестабільною ситуацією в країні (зокрема необхідно врахувати недавній випадок  не правдивого повідомлення щодо замінування адмінприміщення по майдану Просвіти,1) та з метою підтримання громадського порядку, охорони приміщень, виконання функцій щодо захисту працівників адмінбудівель та забезпечення у належному стані майна КП "Управління майновим комплексом" Рівненської обласної ради, як балансоутримувачем відповідно до Порядку охорони та пропуску в адміністративному приміщенні, що погоджений Рівненською обласною державною адміністрацією та Рівненською обласною радою вжито ряд заходів щодо контролю реєстрації та обліку відвідувачів адмінбудівель за адресою м. Рівне, майдан Просвіти, 1 та майдан Просвіти, 2., зокрема встановлено підвищення режиму охорони території об'єкта, особливо в нічний час, надано контролюючим постам журнали реєстрації, де фіксуються всі дані відвідувачів та мета приходу.

При виявленні будь-яких порушень викликаються представники адміністрації підприємства, що охороняється. Визначається також порядок щоденного прийому під охорону об'єктів. Тому надіємось на розуміння та адекватне відношення відвідувачів даних адмінбудівель.

Адміністрація КП "Управління майновим комплексом" Рівненської обласної ради.

З повагою, начальник КП "Управління майновим комплексом" Валентин Кирилюк».

Це вже не перша спроба зробити жорсткішим пропускний режим в адміністративну будівлю.

У 2010 році тодішній голова Рівненської облдержадміністрації, регіонал Василь Берташ наказав зробити доступ до владних кабінетів по перепусках. Це неабияк оббурило громадську і журналістську спільноту. Журналіст сайту «ВСЕ», а в той час редактор газети «ОГО» Олексій Кривошеєв порівняв в своєму блозі нові порядки з фашистами: «Аби потрапити у святая святих обласної влади, тепер доведеться пред’явити міліціонеру перепустку. Нема перепустки — то й не займайте дорогоцінного часу чиновника.

Виглядає серйозно. От тільки натхненники цієї ідеї допустили естетичні помилки. Чому міліціонер сидить за стійкою? Несолідно й нагадує скоріше втомленого бармена, а не охоронця державних справ...

 Пропоную, щоби правоохоронець стояв струнко, віддавав "честь" пред’явникам найсерйозніших "ксив". І хвацько клацав підборами. Не знаєте як? Подивіться фільм "Сімнадцять миттєвостей весни". Як гарно витягуються "в струнку" вартові рейхскомісаріату, коли повз них проходить Штірліц. Яка краса! Який стиль!».

Тоді після хвилі критики нововведення скасували. Цього разу схоже все якось по іншому. Не має обурення і осуду. Хіба приїжджі з інших районів чиновники чи просто ті хто приїхав в адміністрацію і раду у справах, обурюються, що їм забороняють ставити машини біля бокового входу. Вимагаючи ставити авто на стоянці перед адміністрацією. Хоча можливо це так званий «ексцес виконавця». Поживемо – побачимо…

Коментарі

Панове, навiщо стiльки галасу навколо цього "нововведения"? В демократичних США ви до Бiлого дому за надцять метрiв не пiдiйдете - скрiзь снайпери та охорона. Не знаю, як зараз, а колись в примiщення, так званий "олiвець", де розташовувався канали " 1+1" , Перший нацiональний, без попереднього запису та особистого документа було не потрапити, за вами також мали вийти i пояснити охоронi мету вiзиту . Чого далеко ходити-за кращих часiв на мicцевому Рiвне1 також працювала охорона i без дзвiнка до приймальнi далi не пускали. Тож не лукавте, Олексiю Кривошеев щодо вiдкритостi, чи вам цього не знати?

"але якщо так званих старих у свій час поважали"-хто???:)))шістки боялись,але не поважали;))

А здається все, як у Берташа, тільки стара влада все робила не правильно, а нова - ну просто молодці!!!! Смішно, панове!
Нічого не змінилося, але якщо так званих старих у свій час поважали, то Кириллова і його пройдисвітів навіть і не згадають.

Про відсутність обурення -неправда. На своїй сторінці у ФБ Ліля Москальова писала на цей рахунок . Крім того на сторінках фб групи "Євромайдан"Рівняни за ЄС" дискусія велася.
Лілія Москальова
8 октября в 20:11 · Ровно · отредактировано ·
Мені все більше і більше "подобається" команда "обдарованих" балбесів, які називають себе ОБЛРАДА.. Сьогодні ці слуги народу вирішили, що приміщення облради- їхня власність, а вони якби вже не слуги , і тому пропускати в приміщення, в яке вони ломилися півроку тому назад майже через вікна , і в яке вони б і не потрапили без підтримки людей, тих таки людей не варто. І на наші засідання ЛК люди тепер невідомо як мають потрапити. Ну що ж, логіка цих послідовників бандитського режиму зрозуміла. Не зрозуміло тільки як тепер на це реагувати. Може викинути їх через ті ж таки вікна ?

Алла Дорошева опубликовала
8 октября в 20:41
Сьогодні члени ЛК отримали усне повідомлення про необхідність в подальшому пред'являти посвідчення черговому міліціонеру якщо матимуть на меті потрапити до каб.№201, будинку 1 на Майдані просвіти, в якому вже тривалий час проводять свої засідання. Мовляв, таким чином обласні очільники збираються обезпечитись від можливості замінування. А чого саме боїться голова Рівненської облради Кирилов М. насправді ???

А навіщо перепустки?
ПАРКАН зає.башити шестиметровий навколо ОДА, облради і проч..
І собачок по колу пустити.
Як всі нормальні "державні" ує.бани роблять навколо своїх приватних кубел.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.