П’ять місцевих рад Рівненщини просять Президента запустити сміттєпереробний завод

Рівненська міська рада, а також Березнівська, Здолбунівська, Сарненська та Рівненська районні ради, прийняли звернення до керівництва країни з вимогою відновити роботу сміттєпереробного заводу.

Окрім того, свої підписи під петицією за негайний запуск заводу з переробки побутових відходів поставили близько 30 тисяч рівнян, повідомили в прес-службі "Санком-Рівне".

Підтримали звернення й низка громадських організацій міста. Зокрема, ГО «Молодь діє», КВУ, «Час дій», «Рівненський громадський контроль», Фундація Регіональних Ініціатив, Рівненська організація ветеранів, Асоціація будівельників Рівного, «Центр Правюс» та деякі рівненські підприємці.

За словами директора ТзОВ «Санком-Рівне» Святослава Євтушенка, приємно, що рівняни,  громадські організації і місцеві ради Рівненщини не залишаються осторонь проблеми зупинки сміттєпереробного заводу.

- Зараз відновлення роботи рівненського заводу з переробки побутових відходів – це вихід із ситуації, яка склалася. Ні для кого не секрет, що в Україні – режим економії газу. А завод може виробляти альтернативне паливо, яке фактично є його замінником. Не розумію, чому в такій ситуації наші можновладці нічого не роблять для того, щоб законодавство, яке б дозволило працювати сміттєпереробним підприємствам, було прийняте, - каже Святослав Євтушенко.

Нагадаємо, 7 липня ТзОВ «Санком-Рівне» розпочало збір підписів під петицією до керівництва країни за відновлення роботи сміттєпереробного заводу. Пропрацювавши лише півроку, 1 грудня 2013 року він припинив свою роботу через відсутність законодавства, яке б регламентувало його діяльність. А в умовах припинення постачання газу в Україну з боку Російської Федерації, питання відновлення його роботи є надзвичайно актуальним.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.