Колективу Управління СБУ в Рівненській області представили нового керівника

17 жовтня перший заступник голови Служби безпеки України генерал-полковник Василь Грицак, представив колективу Управління СБ України в Рівненській області нового керівника – Мечкала Валерія Андрійовича, призначеного на посаду Указом Президента України від 13 жовтня 2014 року.

Про це повідомили з прес-групи УСБУ в Рівненській області.

У заході взяли участь голова Рівненської обласної ради Михайло Кирилов, перший заступник голови ОДА Юрій Приварський, міський голова Володимир Хомко, керівники правоохоронних та контролюючих органів області.

Окреслюючи основні напрямки роботи Василь Грицак наголосив, що на теперішній час актуальним для країни є проведення чесних та прозорих виборів до Верховної Ради України, а також захист національної державності, протидія диверсійно-розвідувальним групам супротивника, боротьба з тероризмом та сепаратизмом, й, звичайно, профілактична робота, спрямована на попередження небезпечних державних злочинів.

Грицак зазначив, що досвід, який має новий керівник, дозволить успішно організувати роботу регіонального управління, а також подякував за якісну роботу і професійність колишньому керівнику Віктору Козлову.

- Усвідомлюю рівень відповідальності, покладений на мене, колектив Управління націлений на професійне виконання завдань, які ставлять держава та керівництво СБУ, - запевнив Валерій Мечкало.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.