У Рівному відкрили пам’ятну дошку Герою Небесної сотні

Пам’ятну дошку Герою Небесної сотні Олександру Храпаченку відкрили у Рівному.

Розмістили її на будинку, де проживав Герой - на вулиці Волинської Дивізії, 11-А.

На відкриття прийшли побратими Олександра – Володимир Пастушок і Євген Перев’язко, його друзі та рідні.

Як розповіла дівчина Героя Катерина Самчук, пам’ятну дошку на під'їзді Олександра Храпаченка вдалося відкрити завдяки його подрузі Анастасії Бондар.

- Сьогодні рівно вісім місяців із дня загибелі Олександра на київському Майдані. Дуже вдячні всім, хто нам допомагав і підтримував весь цей час, - зазначила Катерина Самчук.

У свою чергу Анастасія Бондар додала, що свого часу саме Олександр навчив її радіти життю, коли в її житті був складний період. Тому дівчина не могла залишатися осторонь і вирішила збирати кошти на відкриття дошки.

Побратим Героя Володимир Пастушок розповів, що з Олександром вони познайомилися під час подій Майдану і подружилися.

- Весь час під час київських протистоянь ми були разом, підтримували один одного, мріяли, як це все завершиться, що будемо робити далі. У день загибелі Олександра, ми пішли на найвищу барикаду. Він стояв між мною і Євгеном, коли в нього влучив снайпер. Ми несли його тіло на Хрещатик. Він був справжнім Героєм і ми ніколи його не забудемо, - сказав Володимир Пастушок.

Вшанувати пам'ять Героя прийшов і секретар Рівнеради Андрій Грещук. Він зазначив, що ми не маємо права забути, за що загинули Герої Небесної сотні, за що гинуть наші хлопці в зоні АТО. Адже те, що відбувалося торкнулося кожного з нас і ми всі маємо схилити свої голови перед загиблими Героями.

Завершилося відкриття пам’ятної дошки словами: «Слава Україні» - «Героям Слава».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.