Рівненський апеляційний суд відправив екс-голову РДА у колонії на 8 років

Згідно з ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ залишено в силі вирок апеляційного суду Рівненської області, яким засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна колишнього голову однієї з районних державних адміністрацій Волинської області. А також чиновника позбавлено права обіймати посади, наділені владними та організаційно-розпорядчими функціями строком на 3 роки, та 7 рангу державного службовця.

Про це повідомили з прес-служби прокуратури області.

− За наслідками судового розгляду підтвердилися обставини вчинення злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 (одержання хабара в особливо великому розмірі) КК України, − повідомила начальник відділу організації участі прокурорів у кримінальному провадженні в суді прокуратури Рівненської області Олена Горбань. −Зокрема, доведено, що чиновник вимагав та одержав у 2012 році 25 тисяч доларів США за сприяння у виділенні приватному підприємцю земельної ділянки площею 2 гектари для ведення сільського господарства.

Суд найвищої інстанції погодився з позицією державного обвинувача щодо призначення підсудному реальної міри покарання з огляду на підвищену суспільну небезпеку й корупційну складову вчиненого кримінального правопорушення, а касаційну скаргу останнього залишив без задоволення.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.