Рівнянам презентують книгу про Героїв Небесної Сотні

22 жовтня у кав`ярні-книгарні "Calamarius" відбудеться презентація книги Тетяни Данилової «Небесная Сотня. Герои не умирают!». Початок заходу о 17:30.

У першому томі зібрані імена та життєві шляхи п’ятидесяти чотирьох Героїв Небесної Сотні, опис унікальних діалогів душ загиблих з автором книги. Серед Героїв й наші рівненчани: Олександр Храпаченко, Валерій Опанасюк та Георгій Арутюнян.

Книга видана у вересні 2014 року, і це не лише перший том двотомника, а взагалі перша книга, присвячена Героям Майдану, яка була видана в Україні. 

Данилова Тетяна Михайлівна – дійсний член «Міжнародної Академії культури безпеки екології та здоров’я», автор багатьох праць та розробок в галузі інформпрактики, публіцист, дослідник, прогнозист-аналітик, викладач, директор «Науково-дослідницького інституту Нової Людини».
Росіянка за походженням, але патріот України,весь гонорар та збір коштів з продажу своєї книги віддає на підтримку героям сьогодення – Українським військовим в зоні АТО.

За словами пані Тетяни, людська душа, що знаходиться на небі, може відчувати все точно так само, як коли вона була в живому фізичному тілі на землі. А душі Небесної Сотні продовжують кружляти над Україною та нести почесну варту в численних полках Архангела Михаїла в якості Янголів Небесних.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.