Депутати Рівнеоблради розподілили 5,4 мільйонів гривень

20 жовтня відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків. Серед іншого, депутати затвердили переліки об‘єктів, що фінансуватимуться за рахунок перевиконання планових надходжень збору за першу реєстрацію транспортного засобу, повідомили у прес-службі облради.

- Нині важливо не лише наповнити бюджет, а і встигнути до кінця року використати ці кошти на ремонт доріг та вулиць області, - наголосив у ході засідання голова облради Михайло Кириллов.
 
Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Тарас Пустовіт, до обласного бюджету від перевиконання планових надходжень збору за першу реєстрацію транспортних засобів додатково надійшло 5,4 мільйона гривень. Тож ці кошти необхідно якнайшвидше розподілити.

До пропозицій облдержадміністрації щодо ремонту вулиць, на які просять спрямувати кошти, включені лише ті об‘єкти, які мають розроблену проектно-кошторисну документацію.

Члени постійної комісії погодили розподіл коштів на ці об‘єкти, але просять надати інформацію про надходження збору у розрізі районів області.

Зокрема, у Рівному 941,527 тис.грн. буде спрямовано на капітальний ремонт ділянки вул.Гагаріна (від вул.Грушевського до вул.Кн.Романа) та 1442,31 тис.грн. накапітальний ремонт ділянки вул.Соборної (від вул.Коцюбинського до вул.Кн.Острозького). Загалом Рівне отримає  2383,837 тис.грн.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.