Рівнянин розповів про листування з Путіним через радянські вклади

18 мільйонів вкладників з України колишнього Ощадбанку СРСР так і не отримали свої кошти. З них близько 700 тисяч осіб - з Рівненської області.

Про це у Рівному розповів голова Всеукраїнської спілки вкладників Василь Цинко.

- Свого часу я написав низку листів у Російську Федерацію, самому Володимиру Путіну щодо повернення вкладів колишнього Ощадбанку СРСР. Також я написав низку листів, звернень керівникам кількох країн світу. Після цього мій телефон впродовж півтора року прослуховували і на кілька днів навіть взяли під варту.

- Тоді я пропонував кілька варіантів, яким чином можна повернути ці кошти. Зокрема, Росія багата на енергоносії, тобто, можна було б повернути ці кошти на бартерних умовах.

- Ще одним варіантом було, щоб українці оплачували всі комунальні послуги в українському Ощадбанку за рахунок цього боргу.

- Хоча, якщо чесно, відстоювати всі ці позиції дуже важко. Найближчим часом я знову звернуся до керівника центрального Ощадбанку Андрія Пишного, щоб обговорити всі ці пропозиції. Щодо вирішення цього питання на міжнародному рівні, то у мене є товариш, який допоможе з перекладами всіх цих документів на англійську мову і ми візьмемо його вирішення на себе, якщо держава нас підтримає, -зазначив Василь Цинко.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.