У Кузнецовську відбулась "Золота осінь-2014"

17-19 жовтня в лісовому масиві поблизу м.Кузнецовськ (район ВАТ «ЗУМУ «ПТЕМ») відбувся щорічний відкритий міський туристично-спортивний зліт «Золота осінь – 2014», який проводиться з метою активізації туристично-спортивного руху учнівської молоді міста, популяризації активних форм дозвілля дітей та молоді, екологічного виховання, пропаганди культурно – масового туризму як одного з ефективних засобів патріотичного та громадського виховання дітей та молоді.

За інформацією прес-служби Кузнецовської міської ради, у злеті взяли участь 11 команд загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста, дитячих та молодіжних громадських організацій, підліткових клубів. Всього понад 120 учасників.

Зліт проходив по двох основних напрямках: туристично-спортивний та конкурсна програма, які включали в себе 7 залікових конкурсів. Серед них: туристична смуга перешкод, встановлення намету, розпалення багаття, стрільба з гвинтівки, конкурс вузлів, спортивне орієнтування, перша медична допомога. Конкурс бутербродів та екологічний конкурс в загальний залік не включались, але переможці цих конкурсів отримали заохочувальні призи та грамоти. В рамках злету також було проведено екологічний вишкіл та акцію «До чистих джерел».

Серед 11 команд учасників І місце посіла команда «Ольбери-1», ІІ місце – команда «Козак» та ІІІ – місце «Пласт».

Команди-переможці нагороджені цінними призами та грамотами. Інші заохочувальними призами. Також команди-переможці в окремих видах змагань  отримали заохочувальні призи та грамоти. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.