У Рівному військових навчали вести партизанську війну

На базі Рівненського обласного комісаріату завершився комплекс занять з керівним складом районних військових комісаріатів, рот охорони та загонів оборони з підготовки особового складу.

Учасники заходу розглянули та опанували організацію руху опору, ведення партизанської війни, несення служби на блокпостах і спостережних постах, супроводження колон.

Також, офіцери і військовослужбовці військової служби за контрактом практично відпрацювали тактику дій на полі бою в одиночному порядку, парному і в групах. А по завершенні заходу учасники виконали вправи навчальних стрільб із стрілецької зброї з різних позицій.

-  Під час занять ми врахували та застосовували досвід бійців Антитерористичної операції і навчаємо особовий склад відповідно до цього, - зазначив керівник занять майор Олександр Гурко. – Ми акумулювали кращі відомі нам практики, залучили викладачів кафедри військової підготовки Національного університету водного господарства та природокористування аби дати людям ті теоретичні знання і практичні навички, які знадобляться під час застосування за призначенням.

Планується, що військовослужбовці, які пройшли підготовку, приступлять до проведення занять з ротами охорони та загонами оборони за відповідною програмою у всіх районах області.

-  Усю свою діяльність ми вибудовуємо у відповідності до реалізації мирного плану Президента України. Ми очікуємо, що підготовка рот охорони та загонів оборони дозволить не лише підвищити обороноздатність Рівненської області, важливих об’єктів та цивільного населення, а й сприятиме популяризації військової служби і патріотичному вихованню молоді у майбутньому, - підсумував тимчасово-виконуючий обов’язки військового комісара Рівненського обласного військового комісаріату полковник Андрій Пінчук. Про це повідомляють у Регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України (м.Львів).

Ключові слова: 

Коментарі

Кур.ва, вже більше, як півроку б'юся з друзями немов теща об лід, щоби знайти керівників, від кого залежить організація в нашій області вишколів партизанського руху.
Наша область ЄДИНА, бл.ять, в Західній та Центральній Україні, де жоден (ЖОДЕН, кур.во!) провладний під.арас ні кує ні меле. Йому абсолютно пох.уй чи прийде сюди панувати москаль, папуас, чи тунгус із зулусом.

Нам потрібно небагато - місце для вишколів (прототип міської забудови та лісового масиву), намети для курсантів та по можливості додаткове придбання пневматичної зброї та елементів захисту тіла (левову частку всього я вже правдами-неправдами придбав особисто та через друзів/знайомих).
Наші хлопці пройшли спеціальну підготовку на інструкторів партизанського руху в центрі спеціальних операцій на базі МО ЗСУ. А ці кур.ви провладні ніхрена не роблять і навіть не збираються нічого робити :((((

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.