Чому нардеп від Рівненщини не голосував за надання права голосувати учасникам АТО?

Верховна Рада не внесла зміни до виборчих законів, які б дозволили учасникам антитерористичної операції проголосувати на парламентських виборах 26 жовтня.

Депутати навіть не внесли у порядок денний відповідний законопроект Леоніда Ємця №5157-1, хоча парламент повертався до цього питання декілька разів.

Про включення до порядку денного проекту Закону про внесення зміни до Закону України "Про вибори народних депутатів України" щодо забезпечення реалізації конституційних виборчих прав учасників антитерористичної операції на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року не голосував нардеп від Рівненщини Микола Кучерук.

- Мене не було на сесії Верховної Ради, тому що я захворів. Цей документ не розглядали на комітеті, тому я не можу сказати чи голосував би я за цей закон, якби був присутній. Я не знаю як голосувала фракція, - повідомив у телефонній розмові Микола Кучерук.

Через те,що не вистачило голосів народних обранців, солдати, які перебувають у АТО не матимуть змоги проголосувати на парламентських виборах

Ключові слова: 

Коментарі

ну да..чиряк на волохатій дупі,саме в той день дав про себе знати:))

кому вони хочуть локшину на вуха повісити???цю сесію зібрали заради цих законів.Хіба ,плєшивому маі говорити не варто.гнату,із нацдемів не можна було забрати барєльєф наступного дня??державник,мллляяя.Про палєстінського чиряка,шістки бахіні,

За що ганьба? За те що хворів? Можливо і ні, але потрібно з"ясувати а тоді кричати Гвньба! Як вже набридои ці "собачі бої" тих, хто на словах виступає за об"єднання.

Ганьба! Ганьба! Ганьба!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.