Костопільські учні посіли друге місце на фестивалі хліба

У Києві завершився  щорічний Всеукраїнський фестиваль ,,Українська паляниця”. Він проходив упродовж трьох днів у  Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді.  Організатори заходу -  Міністерство освіти і науки України та  Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

 Учасники заходу -  вихованці загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів з 15 областей України.

За словами організаторів, фестиваль спрямований  залучити дітей та молодь до активної пізнавальної, пошукової й трудової діяльності, відродити народні традиції.

 Рівненщину представляли вихованці Костопільського будинку школярів та юнацтва. На виставку-презентацію хлібних виробів  діти представили традиційну та обрядову українську випічку: хліб, короваї, пироги, паски, жайворонки, гуси, відновлювали традиції випікання хліба на заквасці, пропагували здорову їжу.

У підсумку, учнівський колектив Костопільського будинку школярів та юнацтва став переможцем – виборов ІІ місце за презентацію діяльності музеїв хліба, виставку-презентацію хлібних виробів, короваїв та конкурсний виступ. про це повідомляє прес-служба управління освіти  і науки Рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.