Син командуючого УПА побував на Рівненщині

Сьогодні на Рівненщині побував Юрій Шухевич, син командуючого Української Повстанської Армії Романа Шухевича. Він зустрівся зі старшокласниками та вчителями Оржівської школи-колегіуму та вшанував пам'ять загиблих за україну діячів ОУН та УПА Клима Савура та Володимиира Робітницького.

Юрій Шухевиич незважаючи на поважний вік виступав перед аудиторією стоячи відхиливши пропозицію присісти. Каже так правильно і та звик.

По закінченню зустрічі Юрій Шухевич відвідав місце загибелі командира УПА-Півні Клима Савура (Дмитра Клячківського) неподалік села Оржів. Тут у лютому 1945 року командир повстанців загинув в бою з переважаючими силами кальнихх загонів НКВС.

Син легендарного командира УПА поклав квіти до пам'ятного знаку на місці загибелі Клима Савура та пам'ятника провідникові ОУН на північно-західних теренах Володимиру Робітницькому.

Коментарі

:))))особливо,його здоровий глузд проявився,коли він зайняв "почесне " 5 місце в "славній" фірташовсько-льовочкіній команді бойового підера:))клоуни,також за Ляшка:)))хвилин 5,послухав його,разом з Лозовою на Рівне 1,більше не витримав.І,очевидно,пережите дало взнаки на розумові здібності в дуууже глибокій старості.

У тебе совісті нема. Не дай Боже пережити те, що Юрій Шухевич. А здорового глузду у цього 81-річного діда більше ніж у тебе.

а шо ,Кривун біля старого маразматика робить?правду кажуть,що природа відпочиває на дітях.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.