На Рівненщині відкрили ще один дитсадок

Сьогодні в Гощанському районі офіційно та урочисто відкрили такий довгоочікуваний для місцевої громади дошкільний заклад «Капітошка»

- Чекали і таки дочекались – відтепер у вас є дитсадок. Кілька тижнів тому я обіцяв, що встигнемо ще до Покрови. Але, на жаль, з ряду причин трохи спізнились. Сподіваюсь, ви вибачите і не сильно образитесь, що затримали відкриття на кілька днів. Гарну справу зробили і діткам, і батькам. Від себе дарую діткам іграшки, щоб час у садочку проходив веселіше і цікавіше, - звернувся до присутніх голова облради Михайло Кириллов.

Особливість цього об’єкту в тому, що довгий час жителі села Курозвани не могли віддати дітей у збудований та готовий на 100 % дошкільний заклад. Усе через борг держави перед забудовниками за виконані роботи. Нагадаємо, ще влітку до голови Рівненської облради Михайла Кириллова звернулися жителі села з проханням допомогти у вирішені проблеми, пов’язаної з введенням в експлуатацію місцевого дитсадка. Тоді очільник ради виїжджав на місце, аби розібратись у ситуації.

Як виявилось, реконструкція приміщення завершилася вже давно, а відкрити "Капітошку" планували ще в грудні 2013 року на Миколая. Однак, минула влада справу так і не завершила, а майже 80 дошкільняток так і не дочекались подарунка на свято.

Однак, нещодавно на сесії, депутати більшістю голосів прийняли рішення погасити борг з резервного фонду обласного бюджету. У підсумку – сьогодні у Курозванах здійснилась маленька мрія чи не усього села, повідомили у прес-службі Рівненської облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Скоро і Кириллов і Рибачок будуть в минулому. І ніхто про них нічого не згадає. Отакий сумний кінець буде їхньої казочки!

Легко звинувачувати минулу владу Михайло Михайловичу. Вона ж у вас винна у всіх гріхах… А от ви, коли перерізали стрічку, без стида і совісті це робили. Хоча без тих же попередників цей садочок взагалі б не існував… А так марафет навели і все пнетеся зі шкіри, щоб медаль повістити за садочок. Люди ж не тупі, знають хто цей проект доводив до путя…
Стидно і не красиво. А політичні дивіденди від чужих справ найлегше присвоювати. Ви самі щось зробіть.. А то з’являєтеся перед телекамерами та все обіцяєте вирішити. Результат поки нульовий. Почніть з себе, а не звалюєте на попередників….

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.