Рівненські водії активно беруть участь у конкурсі "Моя автоластівка - 2014"

До завершення прийому фотографій у конкурсу "Моя автоластівка - 2014", організаторами якого є сайт "ВСЕ" та магазин автозапчастин "Вен Авто", залишилося 2 дні. Щодня, не електронну скриньку сайту "ВСЕ" надходять десятки світлин від рівненських автомобілістів. Тому поспішайте взяти участь у конкурсі і Ви! Надсилайте свою фотографію зі своєю ластівкою до вечора, 23 жовтня та автоматично ставайте учасником МЕГАконкурсу. Голосування за переможця розпочнеться вранці, 24 жовтня на сайті "ВСЕ" у рубриці "Конкурси".

На фото: автомобіль учасника фотоконкурсу "Моя автоластівка - 2014" Олексія Давидюка

ВСІ ФОТО УЧАСНИКІВ ТУТ

Відтак, наші любі водії, надсилайте своє фото разом із своєю "ластівочкою" та вигравайте чудові призи від організаторів! Всі, хто надішле фото до вечора 23 жовтня включно на електронну адресу: vserivne@gmail.com автоматично стають учасниками МЕГАконкурсу. 

Переможці будуть обрані шляхом голосування читачів сайту "ВСЕ" (учасники, які наберуть найбільшу кількість голосів займуть 1 та 2 місця). Також організатори "Моєї автоластівки - 2014" залишають за собою право обрати ще одного переможця.

Голосування триватиме до 26 жовтня 2014 року. Всі три переможці МЕГАконкурсу отримають від "Вен Авто" набори для зимового догляду за автомобілем.