До суботи в усіх оселях жителів Рівненщини буде тепло

Рівненщина готова до включення тепла. Вже запущено до опалення 17 відсотків шкіл, 31 відсоток дошкільних закладів, 22 відсотки медзакладів. А вже до п’ятниці усі об’єкти  соціальної сфери області будуть з теплом.  Про це доповів голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок на селекторній нараді з регіонами щодо початку опалювального сезону під головуванням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка.

За словами голови ОДА, в усіх райдержадміністраціях Рівненщини прийняті розпорядження щодо початку опалювального сезону.

«Разом з тим, проводиться робота щодо включення житлового сектору Рівненщини. До суботи близько 100 відсотків будинків будуть з теплом», - зазначив Сергій Рибачок.

Під час селекторної наради Прем’єр-міністр України наголосив на необхідності приділити особливу увагу підключенню опалення в лікарнях, дитячих садках та школах: «Потрібен особливий контроль керівників обласних державних адміністрацій, керівників районів, щоби на технічному рівні Також Арсеній Яценюк доручив щотижня проводити селекторні наради з керівниками ОДА  для оперативного інформування, «як відбувається робота по забезпеченню теплом і світлом та  розрахунками за світло і тепло».

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.