Як рівняни на 35 Ukrainian Fashion Week відпочивали. ФОТО

17 жовтня у "Мистецькому Арсеналі" Андре Тан представив на 35-му Українському Тижні Моди свою колекцію "FLOWERS MARKET".

За словами дизайнера вона покликана повернути жінку до ніжного і вишуканого образу, нагадати їй, що вона - прекрасна квітка. На такому чудовому заході побували і рівняни, які насолоджувалися красою нових модних тенденцій та спілкувалися із світилами української моди.

Як розповіли сайту "ВСЕ" рівняни, дизайнер Андре Тан під час UFW презентував весняно-літню колекцію "Flowers Market". Окрім чудових моделей, родзинкою показу стали художники, які під час заходу малювали на стіні живі квіти.

Загалом, колекція "Flowers Market" насичена веселковими барвами і пастелем, флористичними принтами у поєднанні з силуетами 1970-х. 

Колекція  "FLOWERS MARKET" наповнена грою  яскравих та контрастних кольорів, використані легкі матеріали, зокрема, орґанза і шовк, - саме таким насиченим бачить весняно-літній сезон Андре Тан.

Окрім суконь, базовими речами в колекції стали міні-та міді-спідниці, oversize-пальто, двобортні костюми тощо. Трендом наступного весняно-літнього сезону будуть пальта в пол у спокійних пастельних тонах, а також брючні костюми та взуття у різних кольорах. Також, "фішкою" колекціі були об'ємні квіти на одязі.


Глядачі залишилися у захваті від нової колекції Андре Тана і кажуть, що вона є однією з найкращих на 35 Ukrainian Fashion Week.

Пропонуємо Вашій увазі світлини рівнян, які зроблені на UFW у Києві.

Ключові слова: