Досудове розслідування у кримінальному провадженні по незаконному будівництву у Рівному триває

Прокуратурою міста Рівне здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні, яке розслідують слідчі Рівненського МВ УМВС України в області за ст.ст. 197-1, 275, 364-1 ст. КК України (самовільне будівництво на самовільно зайнятій земельній ділянці,  порушення правил, що стосуються безпечної експлуатації будівель і споруд, зловживання службовими повноваженнями).

Про це повідомив  виконувач обов’язків прокурора міста Рівне Андрій Максимчук.

Встановлено, що службовими особами ТОВ «Хліб-Пром» та ЖБК «Набережний квартал–2»  розпочато самочинне будівництво багатоквартирного житлового будинку на земельній ділянці по вул. Кіквідзе, яка не перебуває у користуванні цих товариств, а є власністю територіальної громади міста та використовується для обслуговування місцевого хлібзаводу. Крім того, на вказаній території знаходиться протирадіаційна захисна споруда, яка перебуває у державній власності та обліковується за РВ ФДМУ по Рівненській області.

З метою припинення грубих порушень вимог містобудівного та земельного законодавства прокуратура міста Рівне внесла до суду клопотання про накладення арешту на зазначену земельну ділянку та встановлення заборони на дане будівництво. Ухвалою Рівненського міського суду від 21.10.2014 зазначене клопотання задоволено. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Нагадаємо, що незважаючи на рішення суду та опломбування входу на зазначене будівництво, 22 жовтня будівельники продовжували свою роботу.

Ключові слова: 

Коментарі

Навіть благо, що вершиться незаконно- злочин. При цьому, не думайте, що власники «Ріверсайду» є благодійниками. Аферюги, яким насрати на закони: у них свої методи досягнення мети - по "бєспрєдєлу". А доки так можна? Завтра вони хімкомбінат на центральній площі самовільно збудують! А прокурори будуть бігати і показувати, що буцім-то щось роблять. А насправді - кришують. Будете сміятись, але, думаю, завтра-рісля завтра "достоянієм гласності" стане роз"яснення суду про накладення арешту гна згадану ділянку. Так ось, рішенням забороняється вчиняти будь-які дії на ділянці, а розя"сненням до нього - "крім житлового будівництва" !!!!??????? Вловили: нічого робити не можна, хіба що житло будувати. То що? Ідем в Європу? З такими прокурорами і суддями - не дійдемо...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.