Більше півсотні переселенців отримують пенсії на Рівненщині

Аби отримувати пенсію за новим місцем перебування, до органів Пенсійного фонду Рівненщини звернулося 602 переселенця. Це 337 пенсіонерів з Донецької області, 227 – з Луганської, а також 38 кримчан.

Наразі 476 переселенців, або ж 85 відсотків, вже перебувають на обліку в Пенсійному Фонді й отримують належні їм виплати. Решта пенсіонерів зможе отримати гроші одразу ж після надходження електронних пенсійних справ. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Довідково:

У разі переселення в інший регіон України пенсіонери повинні:

- для продовження виплати пенсії звернутися до управління Пенсійного фонду України в районі (місті), де пенсіонер фактично перебуває;

- надати заяву про запит пенсійної справи із зазначенням в ній фактичного місця перебування;

- до заяви додаються копії документів, що посвідчують особу пенсіонера (паспорту та пенсійного посвідчення). У разі відсутності чи втрати документів, варто скористатися послугами міграційної служби (паспортного столу), де ці документи відновлять.

Далі органом Пенсійного Фонду формується запит на електронну пенсійну справу. За даними справи виплата пенсії провадиться з місяця, наступного за місяцем припинення її виплати за попереднім місцем проживання. Пенсію за місцем перебування можливо отримати через підприємство поштового зв’язку або через обрану банківську установу, з яким органом Фонду укладено відповідний договір

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.