У Радивилівському районі продовжують відмовлятися від російського газу

На опалення дровами тут переобладнали ще одну місцеву котельню в м.Радивилів по вулиці Героїв. Ці заходи вживаються органами місцевої влади на виконання стратегічних завдань уряду.

«Ми зараз розробляємо програму з енергобезпеки області і говоримо про те, що взагалі треба переглядати систему теплопостачання. І ми маємо переходити на альтернативні джерела опалення там, де це можливо», - розповів під час ознайомлення з модернізованою котельнею голова облради Михайло Кириллов.

-Рекоструйована котельня обігріває навколишній житловий масив та найближчу школу. Поряд зі старим котлом, що працює на блакитному паливі, тут встановили новий твердопаливний. Роботи з його монтажу тривали протягом чотирьох місяців. Наразі закуплено першу партію дров, а персонал пройшов відповідне навчання. В перші холодні дні котельня почне працювати на повну потужність. Вартість проекту - 82 тисячі гривень, це зі всіма роботами, а орієнтовна економія - 302 тисячі гривень. Таким чином ми заміщаємо 125 тисяч метрів кубічних газу, - повідомив директор КП "Радивилівтеплосервіс» Олексій Чуздюк.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.