У Рівному застосовують "чорний піар" проти "Самопомочі"

Вчора ввечері спостерігачі РОГО КВУ виявили в мікрорайоні Північний у Рівному газети, в яких розміщені матеріали з антиагітацією та чорним піаром проти політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» і її лідера Андрія Садового.

Зокрема, у виданні зазначається, що цю політичну сили нібито фінансують Коломойський І.В., Клюєв А.П., Медведчук В.В., Колесніков Б.В., Іванющенко Ю.В. Також розміщена інша негативна інформація як про партію, так і її лідера.

В газеті на третій сторінці вказані вихідні дані: «Підписано до друку 19.10.2014. Відповідальний за друк Головченко А.П. Тираж 50 000 прим. Друк ВАТ Сиріус».

Нагадаємо, що вчора до Рівненського КВУ електронною поштою надійшло повідомлення від штабу кандидата в народні депутати у ВО 156 Сергія Євтушка, в якому міститься інформація про використання проти нього чорного піару з боку конкурентів.

Водночас на електронну адресу організації надійшов лист, у якому доданий файл ескіза листівки та питаннями: «Чи не є це чорним піаром? І чи мають ЗМІ це друкувати?».

Листівка містить антиагітацію проти 4 кандидатів у ВО 156: Олександра Васильєва, Олександра Данильчука, Ксенії Павловської та Анатолія Остапчука. Водночас про Сергія Євтушка розміщена позитивна інформація як про дієвого керівника, сучасного лідера, відповідального політика.

Згодом спостерігачі організації підтвердили факт поширення у ВО 156 агітаційної газети кандидата Євтушка, в якій розміщена ця листівка.

Також днями представники організації виявили в Рівному агітаційні листівки з чорним піаром проти 5 кандидатів у народні депутати, котрі балотуються у ВО 152.

Крім того, як показує моніторинг ЗМІ Рівненщини, зокрема сайтів, останнім часом почастішали випадки розміщення замовних матеріалів з ознаками чорного піару. Зокрема, проти кандидатів Олега Червонюка (ВО 152) та Олександра Дехтярчука (ВО 154).

РОГО «Комітет виборців України» закликає всіх кандидатів і політичні партії вести чесну передвиборну кампанію, без використання брудних технологій проти опонентів. Будувати агітаційну кампанію потрібно на своїх досягненнях і пропозиціях для поліпшення життя людей, а не очорненні конкурентів. Лише такі кандидати в результаті можуть стати достойними представниками своїх виборців у Верховній Раді України.

Також організація звертається до всіх мешканців області повідомляти про факти порушень виборчого законодавства (підкуп виборців, використання адмінресурсу, чорний піар тощо) на телефонну «гарячу лінію» за номерами: 099 098 94 90, 096 176 76 97.

Крім того, повідомляти про порушення можна і через Інтернет:

- на електронну пошту організації: cvurivne@cvu.rv.ua;

- через сайт організації www.cvu.com.ua в розділі «Контакти»;

- через сторінку організації в мережі Facebook.

Фахівці організації перевірятимуть ці повідомлення і, у випадку їх підтвердження, оприлюднюватимуть такі факти через ЗМІ з метою створення публічного тиску на порушників та привернення уваги правоохоронних органів до цих порушень. Також, зателефонувавши на «гарячу лінію», виборці зможуть отримати консультації щодо реалізації своїх виборчих прав та способів реагування на виявлені порушення законодавства.

Про це повідомляє інформаційний відділ РОГО КВУ.

Ключові слова: 

Коментарі

чотири вождя семітського походження(1-Вальцман,2-Беня,3-Фірташ-Льовочкін) борються за неньку Україну.В результаті,по кошерному її поділять

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.