У Рівному відкриють "Паперовий світ"

У Рівному відбудеться відкриття виставки-конкурсу з орігамі "Паперовий світ" 30 жовтня  о 15 год. у приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (м. Рівне, Пл. Короленка, 6).

Про це повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА.

У всі часи було й залишається актуальним твердження, що найцінніше багатство нації – це її інтелектуальний потенціал. Одним з ефективних засобів розвитку інтелекту дітей є заняття оригамі, що в перекладі з японської мови означає “складання паперу”.

Оригамі для дітей – не проста розвага, а цікаве і корисне заняття, адже складаючи навіть найпростіші вироби з паперу, у дитини розвивається дрібна моторика рук, спритність, просторове і логічне мислення, художній смак, увага, терпіння і уміння доводити почату справу до кінця.

Оригамі – це унікальний різновид інтелектуальної гри, яка сприяє гармонійному розвитку образної, логічної та емоційно-вольової сфери людини.

Метою заходу є популяризація мистецтва оригамі, підтримка і розвиток науково-технічної творчості серед учнівської молоді.

На виставці будуть представлені кращі вироби гуртківців, які займаються в творчих об’єднаннях даного напряму в районах і містах області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.