Жителі депресивної лійки на Рівненщині отримали пільги

Депутати облради підтримали рішення, яким зменшуються норми водоспоживання для мешканців Здолбунівського та Гощанського районів, які проживають у зоні дії депресійної лійки. Таке вирішення проблеми дозволяє мешканцям зменшити платежі за використану воду.

Про це повідомили у прес-службі Рівненської облради.

Враховуючи інтереси територіальних громад, населені пункти яких потрапили в зону дії депресійної лійки, голова обласної ради Михайло Кириллов підписав 27 червня розпорядження, яким створив та затвердив персональний склад комісії з питань вивчення можливості надання пільг з водопостачання мешканцям окремих населених пунктів Здолбунівського та Гощанського районів.

Слід окремо відмітити, що обласна рада не затверджує тарифи на водопостачання та водовідведення. Ці обов‘язки покладено на Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг.

За результатами роботи комісії обласною радою 3 жовтня прийняте рішення №1319 «Про внесення змін до рішення обласної ради від 25.05.2012 №668 «Про затвердження нормативів (норм) споживання води для споживачів РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» у частині зменшення норм водоспоживання для споживачів населених пунктів, які потрапили у зону дії депресійної лійки. Це дозволить мешканцям зменшити платежі за використану воду.

Зокрема, за означеним рішенням не застосовуються норми споживання води на миття автотранспорту, вулиць, полив зелених насаджень, благоустрій, худобу і птицю для фізичних осіб сіл Здолбунівського району: Новомильськ, Мар'янівка, Копиткове; Гощанського району: Подоляни, Мнишин, Воскодави, Горбаків, Дорогобуж, Томахів, Рясники, Дмитрівка, Чудниця, Красносілля, Шкарів, Терентіїв, Іллін, Горбів, Бабин, Симонів, Франівка; смт.Гоща.

Крім того, на 50% зменшено норми питного водоспоживання і санітарних потреб для споживачів-фізичних осіб сіл Здолбунівського району: Новомильськ, Мар'янівка, Копиткове; Гощанського району: Подоляни, Мнишин, Воскодави.

Ключові слова: 

Коментарі

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про співробітництво територіальних громад".
http://www.auc.org.ua/news/verkhovna-rada-ukraini-ukhvalila-zakon-pro-sp...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.