Кандидат в нардепи Вадим Павлюк розповів чому вирішив йти у політику

Кандидат у народні депутати по мажоритарному округу №152 Вадим Павлюк звернувся до рівнян:

«Напередодні визначального для України дня – дня виборів до Верховної ради, хочу звернутись до вас з короткою, але щирою розмовою.

Прийнявши рішення взяти участь у виборах, я виходив з того, що мій життєвий і професійний досвід може бути корисний нашій державі. Адже не можу стояти осторонь, коли Україна опинилась на межі існування. Вважаю, що мій голос на захист Вітчизни звучатиме голосніше та переконливіше з трибуни українського парламенту. Під гаслом «Порядність – Віра – Сила» я пішов на ці вибори, щоб стати представником рівнян у Верховнй Раді.

Зустрічі в трудових колективах, живе спілкування з рівнянами переконали мене у правильності мого рішення піти на вибори. Люди розчаровані в партіях, за якими нічого не стоїть окрім гучних заяв і розкручених лідерів. Виборці втомились від того, що Рівне довгі роки не має нормального депутата-мажоритарника. Заїжджі «парашутисти» за рахунок гучних партійних брендів отримують квиток у парламент і забувають про рівнян. А жителі нашого міста заслужили, щоб у парламенті їх представляв земляк, який народився тут, жив і працював. Земляк, для якого партія – це все місто Рівне.

Для цього мені потрібна ваша підтримка. Будьте впевнені, я свідомий цієї високої відповідальності. Тому що я народився і все життя проживаю у Рівному, тут живуть мої діти, тут мені щодня дивитись в очі людям, з якими працював, працюю і працюватиму далі.

Саме тому прошу вас про підтримку на виборах 26 жовтня і прошу Бога благословення для нашого міста і для нашої держави».

на правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.