У день голосування в Рівному працюватиме прес-центр КВУ

26 та 27 жовтня в Рівному працюватиме прес-центр Комітету виборців України «За чесні вибори-2014!». У ньому надаватиметься оперативна, неупереджена, професійна та достовірна інформація про перебіг виборчого процесу під час дострокових виборців народних депутатів України.

Прес-центр готовий безоплатно надавати в день голосування організаційний супровід (приміщення, доступ до Інтернету, фотографування) прес-заходів для політологів, соціальних дослідників, громадських моніторингових організацій, міжнародних спостерігачів, політичних сил та представників штабів кандидатів.

Крім того, в прес-центрі надаватиметься доступ журналістам, спостерігачам та всім зацікавленим до найбільш повних і свіжих звітів зі спостереження за виборами, розсилатиметься оперативна важлива інформація про перебіг виборчого процесу в Рівненській області.

Щоб отримувати регулярну інформацію про перебіг виборчого процесу в день голосування, Ви можете написати лист-заявку на електронну пошту: cvurivne@cvu.rv.ua або повідомити на моб. телефони: (050) 375 99 23, 067 673 59 02.

Прес-центр працюватиме в приміщенні Рівненського Будинку вчених за адресою: м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 17 (2-ий поверх).

Час роботи прес-центру: 26 жовтня – з 10:00 до 00:00; 27 жовтня – з 10:00 до 14:00.
     
Про це повідомили в інформаційному відділі РОГО КВУ.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.