У Рівному застосовують "чорнуху" проти Ляшка

Спостерігачі РОГО КВУ знову виявили в мікрорайоні Північний у Рівному газети, в яких розміщені матеріали з антиагітацією та чорним піаром. Цього разу проти Радикальної партії Олега Ляшка та її лідера.

У виданні «NАРОДNА ЛЮСТРАЦІЯ» містяться 6 сторінок інформації про Олега Ляшка, написаної в нецензурному стилі із частим вживанням «міцних» слів. Ще дві сторінки присвячені коротким описам біографій інших основних висуванців списку Радикальної партії.

В газеті не вказані жодні вихідні дані про замовників, відповідальних за друк, тиражу матеріалу.

Нагадаємо, що вчора Рівненський КВУ повідомляв про факт поширення в Рівному газет, у яких розміщені матеріали з антиагітацією та чорним піаром проти політичної партії «Об'єднання «Самопоміч» і її лідера Андрія Садового.

Також днями до організації електронною поштою надійшло повідомлення від штабу кандидата в народні депутати у ВО 156 Сергія Євтушка, в якому міститься інформація про використання проти нього чорного піару з боку конкурентів.

Згодом спостерігачі РОГО КВУ підтвердили факт поширення у ВО 156 агітаційної газети кандидата Євтушка, в якій розміщена листівка, яка містить антиагітацію проти 4 кандидатів у ВО 156: Олександра Васильєва, Олександра Данильчука, Ксенії Павловської та Анатолія Остапчука. Водночас про Сергія Євтушка розміщена позитивна інформація як про дієвого керівника, сучасного лідера, відповідального політика.

А минулого тижня представники організації виявили в Рівному агітаційні листівки з чорним піаром проти 5 кандидатів у народні депутати, котрі балотуються у ВО 152.

Крім того, як показує моніторинг ЗМІ Рівненщини, зокрема сайтів, останнім часом почастішали випадки розміщення замовних матеріалів з ознаками чорного піару.

РОГО «Комітет виборців України» закликає всіх кандидатів і політичні партії вести чесну передвиборну кампанію, без використання брудних технологій проти опонентів. Будувати агітаційну кампанію потрібно на своїх досягненнях і пропозиціях для поліпшення життя людей, а не очорненні конкурентів. Лише такі кандидати в результаті можуть стати достойними представниками своїх виборців у Верховній Раді України.

Також організація звертається до всіх мешканців області повідомляти про факти порушень виборчого законодавства (підкуп виборців, використання адмінресурсу, чорний піар тощо) на телефонну «гарячу лінію» за номерами: 099 098 94 90, 096 176 76 97.

Крім того, повідомляти про порушення можна і через Інтернет:

- на електронну пошту організації: cvurivne@cvu.rv.ua;

- через сайт організації www.cvu.com.ua в розділі «Контакти»;

- через сторінку організації в мережі Facebook.

Фахівці організації перевірятимуть ці повідомлення і, у випадку їх підтвердження, оприлюднюватимуть такі факти через ЗМІ з метою створення публічного тиску на порушників та привернення уваги правоохоронних органів до цих порушень. Також, зателефонувавши на «гарячу лінію», виборці зможуть отримати консультації щодо реалізації своїх виборчих прав та способів реагування на виявлені порушення законодавства.

Про це повідомляє інформаційний відділ РОГО КВУ

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.