У Рівному поширюють антиагітацію

Листівку із закликом «Голосуйте за олігархічну корупцію» виявили сьогодні в Рівному спостерігачі РОГО КВУ. В ній міститься антиагітація проти кандидатів і політичних сил, котрі використовували у своїй передвиборчій кампанії агітацію на білбордах.

Зокрема, в листівці вказується, що один білборд коштує 4000 грн., в Рівному їх близько 550.

Далі зазначається: «Заліпили все місто білмордами і забули про наших хлопців які знаходяться в АТО без води (1 пляшка = 3,50 грн., шкарпеток=5грн., цигарок = 8 грн. і тд.)».

На листівці містяться фото білбордів кандидатів у ВО 152: Олега Червонюка, Олега Осуховського, Дмитра Якимця, Святослава Євтушенка, Миколи Бляшина та партії «Опозиційний блок».

Між іншим, листівка має досить якісну, кольорову і недешеву поліграфію та не містить жодних вихідних даних про замовників, відповідальних за друк і тираж матеріалу. Певно, її автори не подумали, що кошти, потрачені на неї, могли б використати в інший спосіб, допомагаючи військовим.

Нагадуємо також, що сьогодні спостерігачі РОГО КВУ виявили в мікрорайоні Північний у Рівному газети, в яких розміщені матеріали з антиагітацією та чорним піаром проти Радикальної партії Олега Ляшка та її лідера.

Вчора Рівненський КВУ повідомляв про факт поширення в Рівному газет, у яких розміщені матеріали з антиагітацією та чорним піаром проти політичної партії «Об'єднання «Самопоміч» і її лідера Андрія Садового.

Також днями до організації електронною поштою надійшло повідомлення від штабу кандидата в народні депутати у ВО 156 Сергія Євтушка, в якому міститься інформація про використання проти нього чорного піару з боку конкурентів.

Згодом спостерігачі РОГО КВУ підтвердили факт поширення у ВО 156 агітаційної газети кандидата Євтушка, в якій розміщена листівка, яка містить антиагітацію проти 4 кандидатів у ВО 156: Олександра Васильєва, Олександра Данильчука, Ксенії Павловської та Анатолія Остапчука. Водночас про Сергія Євтушка розміщена позитивна інформація як про дієвого керівника, сучасного лідера, відповідального політика.

А минулого тижня представники організації виявили в Рівному агітаційні листівки з чорним піаром проти 5 кандидатів у народні депутати, котрі балотуються у ВО 152.

Крім того, як показує моніторинг ЗМІ Рівненщини, зокрема сайтів, останнім часом почастішали випадки розміщення замовних матеріалів з ознаками чорного піару.

РОГО «Комітет виборців України» закликає всіх кандидатів і політичні партії вести чесну передвиборну кампанію, без використання брудних технологій проти опонентів. Будувати агітаційну кампанію потрібно на своїх досягненнях і пропозиціях для поліпшення життя людей, а не очорненні конкурентів. Лише такі кандидати в результаті можуть стати достойними представниками своїх виборців у Верховній Раді України.

Також організація звертається до всіх мешканців області повідомляти про факти порушень виборчого законодавства (підкуп виборців, використання адмінресурсу, чорний піар тощо) на телефонну «гарячу лінію» за номерами: 099 098 94 90, 096 176 76 97.

Крім того, повідомляти про порушення можна і через Інтернет:

- на електронну пошту організації: cvurivne@cvu.rv.ua;

- через сайт організації www.cvu.com.ua в розділі «Контакти»;

- через сторінку організації в мережі Facebook.

Про це повідомляє інформаційний відділ РОГО КВУ

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.