На Рівненщині директор авторемзаводу не володіє ситуацією на підприємстві

Двічі, впродовж тижня, керівники облради – голова Михайло Кириллов та його заступник Степан Павлюк побували на Рівненському авторемзаводі, де вивчали ситуацію зі станом оплати за відремонтовану військову техніку та стадією її ремонту.

Окремі ЗМІ з посиланням на директора підприємства Володимира Сенкевича опублікували інформацію про відмову обласного військкомату платити гроші за відремонтовану заводом військову техніку, які виділила обласна рада.

Після поширення цієї інформації Михайло Кириллов поїхав на авторемзавод де зустрівся з трудовим колективом та керівником підприємства, щоб розібратися у ситуації.

- Ми на сесії облради ще 26 вересня виділили 198 тисяч гривень на ремонт техніки, як я і обіцяв раніше. А у п‘ятницю, 17 жовтня дізнаюсь із преси, що ви ці кошти не отримали, що військомат вам не платить. А де ви до цього часу були, чому не звернулись із цією проблемою до мене особисто. Ми б це питання давно вирішили. Чому ви людей мучите, годуєте їх обіцянками, а самі палець об палець не вдарили, щоб вирішити проблему, тільки винних шукаєте. Людям все-одно, хто в цій ситуації лукавить, вони мають отримати гроші за роботу і крапка, а ви незрозуміло чим займаєтесь, - звернувся Михайло Кириллов до керівника підприємства.

Після візиту на завод голова облради зібрав робочу нараду, під час якої директор заводу Володимир Сенкевич запевнив, що повністю відремонтовані всі автомобілі, лише на кількох необхідно усунути дрібні недоробки та вимагав негайної оплати. Водночас, директор підприємства не зміг пояснити, який саме транспорт відремонтовано і які недоліки залишилося поправити.

Враховуючи цей аспект, вже наступного дня заступник голови облради Степан Павлюк поїхав на підприємство. Як виявилось, повністю відремонтовано лише один автомобіль, інші ж три, тільки розпочали лагодити.

Після цього Степан Павлюк наголосив, що директор авторемзаводу не володіє реальною ситуацією на підприємстві та надає ЗМІ неправдиву й недостовірну інформацію.

- В той же день нами була вироблена та узгоджена позиція порушити перед керівництвом оборонпрому питання щодо відповідності займаній посаді керівника авторемзаводу», - зазначив голова обласної ради Михайло Кириллов.

В будь-якому випадку, обласний військкомат оплатить  ремонт чотирьох автомобілів коштами з обласного бюджету, які будуть відправлені у зону бойових дій, але для цього їх потрібно стовідсотково відремонтувати.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.