Сайти ЦНАПів Рівного та Вінниці - лідери всеукраїнського загального рейтингу ефективності

Рівне та Вінниця стали лідерами загального рейтингу веб-сайтів 100 найбільших міст України, отримавши по 148 балів,  з максимально можливих 165 балів. Інформація такого змісту оприлюднена в десятому випуску Інформаційного Вісника "Якісні та доступні адміністративні послуги" від 14.10.2014, який надійшов на адресу Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради. 

Вісник підготовлено на підтримку урядової ініціативи "Децентралізація влади"  у рамках виконання проекту ЄС та ПРООН "Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг". Основний партнер – Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. 

Моніторинг реалізований коаліцією неурядових організацій: ГО «Подільська агенція регіонального розвитку», Асоціація міст України, Transparency International Україна, Громадянська мережа «ОПОРА» в рамках проекту «100 міст - крок вперед. Моніторинг інструментів електронного урядування, як основи надання електронних адміністративних послуг", в рамках проекту ГО "Подільська агенція регіонального розвитку", підтриманого Програмою розвитку ООН в Україні.

Дослідження стало одним із наймасштабніших у даній сфері та дало змогу оцінити рівень та якість використання інструментів е-урядування, що є основою розвитку електронних адміністративних послуг, проаналізувати, які зміни відбулись протягом року, виявити основні тенденції та наявні проблеми при їх впровадженні. 

Основною метою моніторингу  стало визначення рівня впровадження в діяльності органів місцевого самоврядування елементів електронного урядування для забезпечення оперативного та безперешкодного інформування населення, сприяння прозорості місцевої політики та протидії корупції, зростання якості надання адміністративних послуг, активізації громадськості та її залучення до суспільно-політичних процесів.

На основі результатів моніторингу сформовано рекомендації щодо кроків, які мають бути здійсненні на державному та місцевому рівнях із метою підвищення ефективності впровадження системи електронного урядування в діяльності органів місцевого самоврядування та готовності міст України до надання адміністративних послуг в електронному форматі.

Повний текст десятого випуску вісника зацікавлені особи можуть отримати подавши запит в електронній формі на  електронну адресу cnap@ukr.net, CNAP.Rivne@ukr.net 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.