Рівненському навчально-науковому інституту будівництва та архітектури – 50 років

Урочисте засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту будівництва та архітектури НУВГП, присвячене 50-річчю з дня його заснування, відбулося 23 жовтня. Голова облради Михайло Кириллов привітав професорсько-викладацький склад та студентство з ювілеєм інституту, повідомляє  прес-служба установи.
 
- 50 років для людини - це поважний вік, ознака мудрості, зрілості, впевненості. Для інституту – лише початок. Попереду ще довгий шлях розвитку, вдосконалення та підготовки нових, висококваліфікованих кадрів, - сказав Михайло Кириллов і вручив  відзнаки обласної ради найкращим працівникам.
 
А розпочалось все 50 років тому. Тоді Міністерство вищої і середньої освіти дало дозвіл на створення будівельного факультету в Українському інституті інженерів водного господарства. І вже у 2012 році на базі факультету будівництва та архітектури створений Навчально-науковий інститут будівництва та архітектури, до складу якого наразі входить 10 кафедр. За 50 років роботи підготовлено понад 8000 висококваліфікованих фахівців галузі будівництва та архітектури.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.