Освітяни Рівненщини пішли по гуртожитках в пошуках найкращого

В області триває щорічний огляд-конкурс га кращу учнівську оселю професійно-технічних навчальних закладів. Його  організатори – управління освіти і науки Рівненської ОДА  та навчально - методичний центр професійно – технічної освіти в області. Визначають краще місце проживання учнів ПТНЗ вже вшосте.

Про це повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Упродовж тижня освітяни, які входять до складу журі,  побували у десяти гуртожитках ПТНЗ. В першу чергу звертали особливу увагу на  житлово-побутові умови, в яких проживають учні  - стан їхніх кімнат, кімнат для занять, бібліотек, пралень, душових, стан освітлення, наявність гарячої води, дотримання температурного режиму, забезпечення учнів пільгових категорій проживання у гуртожитку. За їх словами,  зазначені умови у гуртожитках області дотримані скрізь. Оглянути члени журі повинні ще дев’ять приміщень.

Результати конкурсу будуть відомі у листопаді. Гуртожитки, які здобудуть перші три місця  в  обласному  конкурсі отримають цінні подарунки на  потреби учнівської оселі. Минулого року кращим  став гуртожиток Здолбунівського ВПУ залізничного транспорту.

Ключові слова: 

Коментарі

Кращі гуртожитки стають дорожчими. Гірші - догнивають без належного фінансуваннЯ.

Якщо мова йде про здолбунівський ліцей залізничників, то там і гуртожиток , і навчальні аудиторії, і адміністрація усі в одній будівлі! Що ж тоді там найкращого?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.