День виборів на Рівненщині online

У день голосування команда сайту "ВСЕ" проводить для вас інтерактивний марафон "День виборів". Найсвіжіші новини з дільниць, коментарі кандидатів, керівників штабів, оцінки експертів та прогнози соціологів в режимі нон-стоп. Впродовж дня ми готуватимемо для вас випуски новин, прямі включення та текстову трансляцію. 

Програма телемарафону "День виборів" 26 жовтня: 

12:30 - День виборів - НОВИНИ

14:00-16:00 - коментарі, інтерв`ю. Оксана Юрченко, Ярослав Гранітний, Сергій Пінчук.

 

 

17:00  - "Коментарі" з координатором ГМ "Опора" Анатолієм Бондарчуком.

17:30  - "Коментарі" з головою правління рівненського осередку КВУ Олексієм Горецьким. 

18:00  - "Коментарі" з головою  рівненського осередку обєднання "Самопоміч" Ігорем Ковальцем. 

18:30 - 20:00 - Запрошуємо гостей  студію. 

 

 

20:00  - "Коментарі" з соціологом Романом Микитюком

21:00 - День виборів - Підсумки

 

 

Дивіться також: День виборів на Рівненщині online

20:21 На Рівненщині лідирує "Народний Фронт", - перші результати екзитполу

За даними рівненського соціолога Романа Микитюка, на Рівненській області по даних екзитполу лідирує ."Блок Петра Порошенка" (26.5%).

Далі розмістилися:

"Народний Фронт" (26.34%)

"Самопоміч" (11.02%)

"Радикальна партія Олега Ляшка" (7.85%)

ВО "Свобода" (7.57%)

ВО "Батьківщина" (6.96%)

Інша партія (3.4%)

"Правий сектор" (2.67%)

"Громадянська позиція" (2.39%)

"Опозиційний блок" і "Партія Сергія Тігіпка" по 1.28%

КПУ - 0.89

20:13 За екзитполом у Рівному перемагає Народний фронт

Як повідомив рівненський політолог Роман Микитюк, за попередніми даними екзитполу по виборчому округу №152 лідирує "Народний Фронт" (24%).

Далі розташувалися партії "Самопоміч" (21.5%), "Блок Петра Порошенка" (20.4), ВО "Свобода" (10.4%), "Правий сектор" (5%), ВО "Батьківщина" (4.3), "Радикальна партія Олега Ляшка" (4.1%), "Громадянська позиція" (3.6%).

20:06 Попередні дані екзитполу: у Рівному лідирує Осуховський

Рівненський соціолог Роман Микитюк оприлюднив дані своїх досліджень по сьогоднішніх виборах. За його даними, на першому місті по виборчому округу №152 (м. Рівне) опинився із результатом 26.1% Олег Осуховський.

На другому - Дмитро Якимець (20.5%), на третьому - Олег Червонюк (12.8%), на четвертому - Микола Капінос (11.7), далі Роман Коваль - 10.6%, Святослав Євтушенко - 6.1, Микола Бляшин - 4.5.

14:16 Вибори на Рівненщині - відеодайджест

Запис дайджест новин.

14:00 Cелфі на дільниці - як голосують рівняни

Рівняни не тільки активно голосують, а власним прикладом закликають інших прийти на вибори. Світлинами та враженнями рівняни діляться в мережі Facebook. Впродовж дня ми оновлюватимемо для вас цю стрічку новоми враженнями рівнян. 

13:45 У Рівному проголосували майже 20% виборців

Як повідомляє голова окружної виборчої комісії "152 по місту Рівне Наталія Нагорна, проголосували 33167 людей, що становить 19, 95%.

13:08 На Рівненщині по 155 виборчому округу проголосували майже 22% виборців

Як повідомила голова 155-ої виборчої комісії Наталія Величко, станом на 12:00 годину проголосувало 37 782 виборців, що становить 21,6 %.

12:43 У 153 виборчому окрузі Рівненщини проголосували 21, 2% виборців

Як повідомляє голова ОВК по 153 виборчому окрузі Сергій Кондрачук у соцмережі "Фейсбук", станом на 12.00 проголосувало 37 017 виборців, що становить 21,2 %.

"Отже, по 153 ОВК, маємо такі цифри:
Кількість виборців, включених до списку - 174 688, з них голосують за місцем перебування - 6 571.
Станом на 12.00 проголосувало 37 017 виборців, що становить 21,2 %".

11:52 Невідомі телефонують рівнянам і цікавляться, чи вони голосуватимуть

Як повідомили сайту "ВСЕ" рівняни, які відносяться до ДВК, що розміщена у ЗОШ №15, їм на мобільний дзвонять і цікавляться, чи прийдуть вони сьогодні голосувати.

Як розповів один із виборців, до його мами подзвонили, представившись представниками дільниці, яка розміщена на території ЗОШ №15 і запитали, чи вона прийде голосувати. Коли ж він перетелефонував по тому номеру, з якого телефонували, та поцікавився хто і чому дзвонить, чоловіку повідомили, що не мають права розголошувати цю інформацію.

Журналісту ж сайту "ВСЕ" секретар цієї ДВК Валентина Головій повідомила, що їй нічого не відомо про такі дзвінки і члени комісії не телефонують виборцям.

11:42 На Рівненщині пробують організовувати виборчі "каруселі"

Представники РОГО КВУ почали отримувати інформацію про те, що на деяких дільницях Рівненської області виборці пробують винести свої виборчі бюлетені.

Зокрема, такий випадок трапився на дільниці 560862 в м. Дубно. При спробі винести з дільниці бюлетені виборець був затриманий працівниками міліції і доставлений у міськвідділ УМВС.

Схожий випадок трапився і в Рівному на дільниці 560940 (приміщення ПАТ «Рівнебуд»).

Ці факти можуть свідчити про те, що на тих дільницях були спроби організувати незаконну виборчу технологію під назвою «карусель».

Крім того, на телефонну гарячу лінію РОГО «Комітет виборців України» надійшло повідомлення про те, що в місті Дубно на дільниці 560872 була спроба організувати «карусель». Однак людей, які це хотіли зробити, розігнали самі свідомі виборці. За неофіційною інформацією, той, хто мав би розпочати «карусель» (винести з дільниці чистий незаповнений бюлетень), отримав би за це 100 доларів США.

11:38 У Рівному біля виборчих дільниць працюють агітатори

Як повідомив представник штабу кандидата у народні депутати Дмитра Якимця Андрій Логащук, у Золотієві, біля виборчої дільниці №13 двоє людей агітували виборців голосувати за Олега Осуховського.

- На віддалених районах можуть бути такі випадки незаконної агітації. наші спостерігачі вийшли і двоє чоловіків втекли. Вони не використлвували ніякої символіки, проте бабусь агітували на словах за кого їм голосувати, - повідомив Андрій Логащук.

11:14 В Дубенському районі вже пробують підкупляти виборців?

На телефонну гарячу лінію РОГО «Комітет виборців України» надійшло повідомлення про те, що в с. Княгинин Дубенського району невідомі особи ходять по оселям виборців, котрі голосують «на дому», бо за станом здоров’я не можуть цього зробити на дільниці, і пропонують продуктові пакети, якщо ті голосуватимуть за партію «Опозиційний блок».

Наразі ця інформація не є підтвердженою і перевіряються спостерігачами організації. Крім того, про цей факт представники організації повідомили правоохоронні органи.

Нагадуємо, якщо Вам відомі факти підкупу виборців на Рівненщині або ж інші, які, на Вашу думку, можуть бути порушенням виборчого законодавства, то повідомляйте про це на номери «гарячої лінії» РОГО «Комітет виборців України»: 099 098 94 90, 096 176 76 97.

10:55 На Рівненщині порушують "день тиші"

На всіх виборчих округах Рівненської області спостерігачі РОГО КВУ фіксують чимало фактів незнятої до «дня тиші» і поклеєної нещодавно агітації, переважно кандидатів-мажоритарників.

Про це повідомляє Громадський прес-центр «За чесні вибори-2014!» в Рівному.

Зокрема, в місті Дубно (ВО 154) чимало свіжопоклеєних плакатів за кандидата Богдана Файфуру. В місті Здолбунів (ВО 154) спостерігачі виявили свіжонамальовані фарбою написи «Голосуй за Ніколіну».

10:28 У Володимирецькому районі виборчі бюлетені зберігались у сільського голови

Спостерігачі ОПОРИ зафіксували кілька порушень у селі Ромейки. Дільниця була закритою. В 07.15, коли мало розпочатися перше засідання, на дільниці члени ДВК були відсутні.

Спостерігач підійшов до сільської ради с. Ромейки, де знайшов голову, міліціонера та декілька членів ДВК. В цей час члени ДВК перекладали бюлетені з сейфу сільської ради в переносний сейф, з метою подальшої їх доставки до дільниці. За словами голови ДВК бюлетені вони отримали ще в четвер 23 жовтня. Чому бюлетені знаходились в сільського голови, члени ДВК пояснити не змогли.

Відповідно до закону до дня голосування бюлетені повинні знаходитись на дільниці в опломбованому сейфі, який відкривається в присутності  членів ДВК та спостерігачів. Опломбований сейф охороняє черговий представник міліції.

Дільниця розпочала свою роботу із запізненням – о 08.20.

10:19 На Рівненщині виборцям видавали бюлетені без паспортів

На Рівненщині спостерігачі ОПОРи виявили перші порушення. Як повідомивкоординатор спостереження за Позачерговими виборами народних депутатів України у Рівненській області Анатолій Бондарчук, у селі Ромейки на виборчій дільниці №560096 члени виборчої комісії видавали бюлетені виборцям без паспортів. Спожатку члени комісії не реагували на зауваження  спостерігача, проте пізніше припинили це робити.

- Ще одне порушення зафіксували у селі Острожець Млинівського району. де о 7:20 не хотіли пустити спостерігача ОПОРи на виборчу дільницю, аргументувавши це тим, що він мав прибути о 7:15.

10:11 "Замінували" виборчу дільницю у Рівному

Повідомлення про замінування отримав на свій мобільний телефон міліціонер, який чергує на дільниці, яка розташована у дитячій обласній лікарні.

За інформацією відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Рівнеради, у першому СМС-повідомленні йшлося, що біля нього розташований вибуховий пристрій. За кілька хвилин надійшла інша «есемеска». У ній міліціонеру радили звернути увагу на жінку, яка одягнута у сіре палто. Правоохоронець повідомив про це своїм колегам. На місце пригоди виїхали і міліція, і рятувальники, і піротехніки.

Як повідомили у самій дільничній виборчій комісії, після повідомлення про замінування дільницю закрили і не пускають туди виборців. Втім, самі члени ДВК залишилися на місці. Дільниця не працює вже понад півгодини. Зранку там встигли проголосувати 17 людей, а загалом же зареєстровано виборців на цій дільниці 57 — це переважно працівники дитячої лікарні та мами, які лікуються разом із дітьми.

До слова, саму дитячу лікарню також не евакуйовували.

09:18 В Сарнах можуть визнати недійсними бюлетені з виборів міського голови

 

Сарненська міська територіальна виборча комісія при друці бюлетенів помилково включила в них графу «Не підтримую жодного кандидата» (відповідно до старого законодавства). У зв’язку з цим, за інформацією Рівненського КВУ, вчора ТВК обдзвонювали голів дільничних виборчих комісій, аби ті в терміновому порядку вносили зміни до бюлетенів. А саме, на одній з дільниць спостерігач організації виявив, що в бюлетені напроти цієї графи ручкою написано слово «Виключити».

Враховуючи такі обставини, може трапитися так, що результати позачергових виборів міського голови Сарн взагалі можуть визнати недійсними. Адже відповідно до чинного законодавства є підстави вважати, що бюлетені з графою «Не підтримую жодного кандидата» не відповідають встановленій формі.

Наразі спостерігачі організації з’ясовують деталі цієї ситуації.

8:30 На Рівненщині всі дільниці запрацювали вчасно 

У виборчому окрузі №152 (м.Рівне) всі виборчі дільниці відкрились вчасно. Як повідомила голова ОВК Наталія Нагорна, ніяких скарг із виборчих дільниць не надходило.

У виборчому окрузі № 154, який включає місто Дубно, Демидівський, Дубенський, Здолбунівський, Млинівський, Радивилівський райони йде збір інформації про відкриття виборчих дільниць.

Як повідомила голова окружної виборчої комісії Оксана Панькевич, на виборчих дільницях все в порядку, ніяких порушень немає, йде збір інформації.

У 153 виборчому окрузі, який влючає місто Острог, частина міста Рівного (виборчі дільниці № 560975 – 560983), Гощанський, Корецький, Острозький, Рівненський райони вчасно відкрились всі виборчі дільниці.

Я повідомив голова окружної виборчої комісії Сергій Кондрачук, у 153 виборчому окрузі відбудуться найдемократичніші вибори.

У виборчому окрузі №155, який включає місто Кузнецовськ, Володимирецький, Дубровицький, Зарічненський, Рокитнівський райони виборчі дільниці відкрились вчасно.

Як повідомила голова окружної виборчої комісії Наталія Величко, негараздів немає, вже є перші виборці. День розпочався із позитивним настроєм.

У виборчому окрузі №156, який включає Березнівський, Костопільський, Сарненський райони також відкрились виборчі дільниці вчасно.

Як повідомила голова окружної виборчої комісії Світлана Ярута, на виборчих дільницях немає нештатних ситуацій.

 

У день тиші в Рівному агітують завдяки каналізації

Незважаючи на заборону законодавства агітувати у день тиші, вулиці Рівного обклеєні та обмальовані політичною рекламою. Якщо поліграфічну рекламу ще можна було б прибрати, то реклама намальована фарбою на каналізаційних люках чи асфальті потребує спеціальних засобів змивання.

Нагадаємо, завтра, 26 жовтня в Україні відбудуться позачергові вибори народних депутатів.

Дивіться також: 

Огляд виборів: Чому Рівненщину поглинула хвиля чорного піару

Огляд виборів: Анатолій Бондарчук - про "важку артилерію" кандидатів від Рівненщини

Огляд виборів: Олексій Горецький - про "розбірки" рівненських кандидатів

Огляд виборів: Чим здивують кандидати на фініші кампанії?

Реальний погляд на кандидатів у відеопроекті «Огляд виборів» 

Жорстка правда про кандидатів у відеопроекті «Огляд виборів»

Ключові слова: 

Коментарі

"Я повідомив голова окружної виборчої комісії Сергій Кондрачук, у 153 виборчому окрузі відбудуться найдемократичніші вибори." Тільки чомусь на цій дільниці не має попередньої інформації екзітполу.Чекаємо????

А чого Віта Рижук з вами марафон у студії не веде?

Заміновано. Жарт звісно. Готуємо більш повнішу версію з більшою кількустю цікавого. 

Ееее...народ. У вас випуск мав бути в 11.00 потім в 11.30 тепер в 12....Коли буде?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.