На Рівненщині за виборами спостерігає п'ять мобільних груп

У день голосування 26 жовтня 2014 року на виборчих дільницях Рівненщини працюватиме 50 громадських спостерігачів від мережі ОПОРА, що забезпечуватимуть контроль за виборчим процесом.

Окрім того ОПОРА забезпечує роботу п'яти мобільних груп, що будуть пряцювати в округах. Мобільні групи буть оперативно фіксувати порушення в разі надходжень відповідних повідомлень.

Також спостерігачі Мережі будуть перебувати на ОВК області до моменту прийняття останнього протоколу від дільничих виборчих комісій.
 
Протягом 26-27 жовтня в Рівному працюватиме прес-центр Громадянської мережі ОПОРА, що оперативно інформуватиме громадськість про перебіг виборчого процесу в області, а також про зафіксовані порушення. 
 
Громадянська мережа ОПОРА також протягом дня голосування надаватиме консультації виборцям і активним громадянам щодо механізмів захисту їхніх виборчих прав. Звернувшись за номером гарячої лінії (044)221-44-06 та (094)821-44-06, громадяни отримають вичерпну інформацію про реалізацію виборчих прав громадян, а також проконсультуватися щодо фіксації порушень виборчого законодавства. Задокументовані порушення вноситимуться на Мапу порушень «Парламентські вибори 2014» (http://map.oporaua.org/).
 
За детальнішою інформацією звертайтесь до координатора спостереження за Позачерговими виборами народних депутатів України у Рівненській області Анатолія Бондарчука: т. (096) 918-74-08

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.