В Дубенському районі вже пробують підкупляти виборців?

На телефонну гарячу лінію РОГО «Комітет виборців України» надійшло повідомлення про те, що в с. Княгинин Дубенського району невідомі особи ходять по оселям виборців, котрі голосують «на дому», бо за станом здоров’я не можуть цього зробити на дільниці, і пропонують продуктові пакети, якщо ті голосуватимуть за партію «Опозиційний блок».

Наразі ця інформація не є підтвердженою і перевіряються спостерігачами організації. Крім того, про цей факт представники організації повідомили правоохоронні органи.

Нагадуємо, якщо Вам відомі факти підкупу виборців на Рівненщині або ж інші, які, на Вашу думку, можуть бути порушенням виборчого законодавства, то повідомляйте про це на номери «гарячої лінії» РОГО «Комітет виборців України»: 099 098 94 90, 096 176 76 97.

Крім того, повідомляти про порушення можна і через Інтернет:

- на електронну пошту організації: cvurivne@cvu.rv.ua;

- через сайт організації www.cvu.com.ua в розділі «Контакти»;

- через сторінку організації в мережі Facebook.

Фахівці організації перевірятимуть ці повідомлення і, у випадку їх підтвердження, оприлюднюватимуть такі факти через ЗМІ з метою створення публічного тиску на порушників та привернення уваги правоохоронних органів до цих порушень. Також, зателефонувавши на «гарячу лінію», виборці зможуть отримати консультації щодо реалізації своїх виборчих прав та способів реагування на виявлені порушення законодавства.

Про це повідомляє Громадський прес-центр «За чесні вибори-2014!» в Рівному

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.