На Рівненщині жінка намагалася проголосувати за чужим паспортом. ВІДЕО

На виборчій дільниці № 560663 у с. Бармаки Рівненського району (153-ий виборчий округ) спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА  зафіксували спробу проголосувати за чужим паспортом.

Жінка прийшла на виборчу дільницю з метою проголосувати, але як згодом виявилося, хотіла це зробити за чужим паспортом. За словами громадянки, свій паспорт вона забула дома.

Член ДВК, не перевіривши паспорт поставила галочку та дала списки виборці для  підпису жінці, адже в селі всі один одного знають. Спостерігач  помітила цю ситуацію та звернула на це увагу. Коли член ДВК таки взяла паспорт та відкрила його, то виявилося, що він не належить даній громадянці, а засвідчує іншу особу.  Жінці так і не вдалося проголосувати.

Громадянська мережа ОПОРА зазначає, що це не поодинокий випадок. Фіксуються часті впадки, коли члени ДВК не перевіряють документи особ, що голосує. Нагадаємо, що відповідно до статті 8 Закону України «Про вибори народних депутатів України» кожен виборець голосує на вибораз особисто. Голосування за інших осіб чи передачавиборцем права голосу будь-якій іншій особі забороняється.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.