На Рівненщині виборці без вклеєних у паспорті фото при досягненні 25 і 45 років мають право голосувати

На сайті газети «Рівне вечірнє» з’явилась інформація, що в міському паспортному столі сьогодні вже встигли допомогти трьом десяткам людей, щоб ті змогли проголосувати. Переважно виборці звертаються з проханням вклеїти до паспорту нову фотографію або відновити втрачений документ.

РОГО «Комітет виборців України» нагадує, що виборці, в паспортах котрих не вклеєна фотокартка при досягненні 25- та 45-річного віку, всеодно мають право проголосувати на позачергових парламентських виборах 26 жовтня.

Адже свого часу Центральна виборча комісія прийняла відповідне роз’яснення, в якому говориться, що дільнична виборча комісія не уповноважена перевіряти справжність документа, що посвідчує особу, в цьому випадку мова йде про паспорт.

Тому, якщо комусь відмовляють у видачі бюлетенів на підставі невклеєних у паспорті фото, то просимо повідомляти про такі факти на номери «гарячої лінії» Рівненського КВУ: 099 098 94 90, 096 176 76 97. А виборцям радимо нагадувати членам ДВК, що вони не уповноважені перевіряти дотримання порядку оформлення паспорта громадянина України.

Про це повідомив Святослав Дубов, Громадський прес-центр «За чесні вибори-2014!» в Рівному.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.