Рівнерада хоче провести громадські слухання щодо електронного квитка

Рівненська міська рада може прийняти рішення провести громадські слухання щодо впровадження автоматизованої системи оплати та контролю за проїздом у міському транспорті.

Якщо депутати підтримають відповідне рішення, то громадські слухання проведуть впродовж одного місяця з моменту голосування.

Організацію проведення громадських слухань доручать управлінню транспорту і зв’язку Виконавчого комітету Рівненської міської ради спільно з офіційним представником корпорації MST Global I Чоканом Романом Юрійовичем, залучивши при цьому місцеві засоби масової інформації.

Інформацію про час та місце проведення громадських слухань оприлюднять не пізніше ніж за 10 днів до їх проведення в порядку, встановленому чинним законодавством та Статутом територіальної громади Рівного.

Нагадаємо, що у Рівному хочуть запровадити систему "Єдиний електронний квиток".

По своїй суті, "Електронний квиток" для міста Рівного – це єдина універсальна система обліку пасажироперевезень та грошових розрахунків. Вона дозволяє при певному рівні інвестицій вирішити ряд проблем у транспорті, зокрема:

  • контроль за оплатою проїзду;
  • точний облік пасажиропотоків;
  • формування на основі статистики оптимальних графіків руху;
  • навантаження на маршрути;
  • оптимальна вартість проїзду тощо.

З вирішенням цього питання нам, як не дивно, хочуть допомогти. Йдеться про корейську компанію "MST Global inc.", яка готова вкласти гроші в перший подібний в нашій країні проект "Єдиний електронний квиток".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.