Якимець привітав Осуховського з перемогою у Рівному

Кандидат у народні депутати Дмитро Якимець привітав свого опонента Олега Осуховського у соціальній мережі "Фейсбук":

"Вибори закінчилися...
Вітаю Олега Осуховського із перемогою на цих виборах і бажаю йому сили та наснаги у його роботі на місто Рівне та Україну.
Насправді щиро дякую усім, хто віддав свій голос за мене. Друге місце це не поразка, а початок серйозної роботи. І в майбутньому ми обов'язково переможемо!!!", - написав у Фейсбуці Дмитро Якимець.

Ключові слова: 

Коментарі

Пропоную розглянути "службову недбалість" окремих громадських діячів, які доборолись до посад у владі а краще жити в області не стало. Усякі радники-порадники, помічники, консультанти нардепів і місцевих "менеджерів" вже десятки років мають вплив на своїх босів (нардепи, різні депутати, голови рад, голови адміністрацій...) а те проти чого вони борються чомусь процвітає. Якимець чому?

Та вы шо. Повторяю вопрос, который уже задавался не раз. Дмитрий, а где хоть один наказанный чиновник? Вы же заставляете их делать их же работу. Так за "службову недбалість" есть вполне определённое наказание. Хоть кого то наказали? Выговор, неполное служебное, хоть что то есть?
Вопрос риторический, конечно нет, потому что завтра он сам будет сидеть с ними рядом. И будет как в мультике "Жил был пёс" ... "А помнишь как ты меня гонял?" ))).

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.