У Рівному сьогодні співатиме легендарна Ірина Білик

Так вийшло, що 25-річчя своєї творчої діяльності Народній артистці України Ірині Білик відзначити з розмахом цьогоріч так і не вдалось. Спочатку Майдан, потім Крим, пізніше - війна, було не до гастролей. Потрібно віддати належне співачці, до закінчення президенських виборів вона взагалі відмовилася від будь-яких виступів - будь-то корпоративи або касові концерти.

Але все ж повністю забути одразу три важливих моменти творчої біографії - 25 років на сцені і 20 років першому повноцінному альбому "Нова" і 10 років рекордсмену з продажу - платівці "Любовь." - не дали її шанувальники. Артистка погодилася лише на 4 ексклюзивних концерту цієї осені, тільки в найулюбленіших містах - Ужгороді, Рівному, Львові та Одесі, на яких ми побачимо "класичну" Ірину Білик, з її найсильнішим українським репертуаром та презентацією нового альбому "Світанок". Концерт в Києві відбудеться тільки в 2015 році.

До речі, як не дивно, в альбом, який офіційно ще не опублікований на жодному з носіїв, але який вже цілком легально можна скачати на itunes, увійшли не всі пісні, написані в останні роки. Такі речі як "Щастя" або "Коробочки" вона приберегла для спеціального проекту "Без гриму", який побачить світ тільки в наступному сезоні.

-  Багато хто думає, що у зв'язку з трагічними подіями в нашій країні, артисти між собою теж пересварилися. Але я хочу всіх заспокоїти, а когось і розчарувати: нас всіх пов'язують мало не родинні стосунки. Ми намагаємося частіше бачитися, і навіть коли буваємо за кордоном, зустрічаємося в різних містах і країнах. Я не можу собі уявити, щоб хтось із моїх колег сказав: «Іра, не приходь більше до мене в гості». Ми всі люди і дуже переживаємо. Звичайно, мене дуже засмучують ті війни, які раз у раз відбуваються між артистами в пресі. Адже політики скоро помиряться, а нам доведеться дивитися один одному в очі.

Наші люди стали патріотичніше ставитися до своєї держави. Згадую, коли я тільки починала свою кар'єру на сцені, все україномовне сприймалося в штики. І мені доводилося років десять доводити, що пісні на «рідній мові» нам всім просто необхідні. Сперечатися з цим складно - досить прослухати попередні мої десять альбомів.

Я пару тижнів тому була в госпіталі і виступала просто в скверику перед пораненими бійцями, які були на відстані витягнутої руки. Для нас, артистів, це незвично. Ми звикли до концертним залам, де нас від глядачів розділяє рампа з софітами. Стоячи перед постраждалими хлопцями, в черговий раз зрозуміла, що ми своєю музикою повинні когось врятувати і комусь допомогти, - розповідає Ірина Білик.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.