Військово-тренувальні ігри «Патріот» пройшли на Костопільщині

Розбирати і складати автомат, одягати протигаз та військовий захисний комплект, а також надавати домедичну допомогу в умовах бойових дій. Ці та інші види військово-тренувальних ігор для учнів костопільських шкіл організували освітяни спільно із військовослужбовцями частини А-2390. Захід відбувся на базі Костопільської ДЮСШ. 

Під час презентацій своїх навчальних закладів на тему «Ми – патріоти України» школярі використовували елементи флешмобу, речівки, гасла та національну атрибутику. Змістовною та насиченою практичними навиками була лекція «Правила поведінки під час надзвичайних ситуацій».

«Ігри «Патріот» проходять у час, коли ми відстоюємо свою незалежність, територіальну цілісність нашої держави, захищаючи кордони. І саме молодь, як майбутнє нашої Вітчизни, повинна з гідністю нести звання її захисника», - зазначила начальник відділу освіти Костопільської РДА Наталія Беляновська. На її думку, подібні заходи сприятимуть вихованню громадянських якостей майбутнього захисника України, духовному осмисленню патріотизму, який поєднує любов до рідного краю та його народу.    

Про це повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.