Відомі ще два депутата від Рівненщини - сайт ЦВК

Згідно даних сайту Центральної виборчої комісії, після опрацювання 100 відсотків електронних протоколів відові прізвища ще двох народних депутатів обраних в мажоритарних округах Рівненської області.

Так в окрузі №154 переможцем, згідно даних сайту ЦВК, значиться голова Дубенської райради, висуванець Блоку Петра Порошенка Олександр Дехтярчук. Цікаво, що раніше повідомлялось ніби то за паралельним підрахунком мав перемагати кандидат від Народного фронту, депутат обласної ради Богдан Файфура.

Відрив у переможця по цьому округу всього у 246 голосів. 

Ще більш драматичною ситуація виглядає в окрузі №156. Від початку, як починали з'являтись дані на сайті ЦВК лідером був перший заступник голови Рівненської облради, кандидат від Блоку Петра Порошенка Олександр Данильчук. Однак з внесенням останніх даних електронних протоколів лідер на сайті змінився. Тут перемогу святкуватиме кандидат від ВО "Батьківщина", екс-міський голова Сарн Сергій Євтушок. Він, згідно даних сайту ЦВК переміг з перевагою всього в 480 голосів.

Як повіддомлялось раніше, вже оостаточно підраховані електронні протоколи виборчого округу №152 (м.Рівне). Тут перемогу святкує народний депутат, кандидат від ВО "Свобода" Олег Осуховський.

Наразі ще в двох округах триває підрахунок даних електронних протоколів.

Коментарі

Повибирали ширпотреб! Коли вже українці почнуть думати і аналізувати реалістично? Мабуть, коли прийдуть квитанції за тепло. Зі списку нардепів від Рівненщини - жоден не допоможе нікому і нічим. Як Цехмістренко в свій час - тільки квартири та землі в Києві накупив.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.