На Рівненщині кандидат хоче оскаржити перемогу Євтушка

Боротьба за мандат по виборчому округу №156 на Рівненщині продовжуються. Кандидат у нардепи від «Правого сектору» Михайло Степчук хоче перерахунку голосів на 18 дільницях, де перемогу здобув Сергій Євтушок.

Нагадаємо, ЦВК опрацювало 100% протоколів і з результатом у 27.63% переміг Сергій Євтушок.

Як повідомив Сергій Євтушок, який за даними ЦВК став народним депутатом України по виборчому округу №156, сьогодні ввечері до окружної комісії приїхали два кандидати в нардепи.

- Буквально годину тому до ОВК приїхав кандидат у народні депутати України по виборчому округу №156 від «Правого сектору» Михайло Степчук. Він подав заяву на оскарження результатів виборів по 18 ДВК, де я переміг. Щоправда, законних підстав для перерахунку голосів немає. Дивно те, що в цей же час до ОВК приїхав і кандидат у народні депутати України по округу Олександр Данильчук. Це схоже на ситуацію 2012 року, коли 10 тисяч голосів судом були скасовані на користь кандидата в народні депутати по виборчому округу №94 Тетяни Засухи, - зазначив Сергій Євтушок.

Коментарі

Зовсім не знаєте, про цю "чистоту". Газета "Волинь" від 21,10,14. Жалко людей, в яких залишилась гідність і патріотизм. Навіть жалко і тих, які продались за 500 гривень, щоб такий "депутат" проліз в Раду.

http://opora.rv.ua/vibori/1158-rivnenshchyna-militsiia-ne-reahuie-na-vyk...
Повідомлення про переписування протоколів в Сарнах. Не важко здогадатися на чию користь вони переписувалися.

Данильчук був би кращим нардепом.Попри весь художній свист про Цара, ніяких злочинів реально йому закинути не можуть.Небепечні якраз такі місцеві царьки-рєшали із провінціі.Да і безтолкові. Он на коспопільського гляньте:-)

Єдиним достойним серед кандидатів по 156 округу була Любов Українчук,яку тільки зареєструвало ЦВК за півтора тижня до виборів.Щоб балатуватися вона самостійно виграла суди,будучи активним членом проводу Правого Сектору,учасником Майдану в Києві і Рівненщині,була в зоні АТО,як волонтер у таборі Правого Сектору.Чоловік є бійцем-розвідником в Правому Секторі, побратимом героїчно загиблого Олега Тарасюка.Основним противником,щодо її самовисування був Роман Коваль з -за якого потужний Правий Сектор Рівненщини розколовся і перетворився в ніщо.Правий Сектор покаже ще свою міць без розкольників,ще залишились дійсні патріоти,а не телевізійні піарщики.

Не знаю Євтушка, але не дай Боже оберуть пройдисвіта Данильчука.... Схоже він купив і Правий сектор, раз той грає на руку Данильчука.

Пане Євтушок,скільки можна брехати???Зніімайте вже із себе маску правдолюба,борця за справедливість!!!Розкажіть людям хто насправді ховається під цією маскою!!!

Євтушка до бурштину і близько не підпустять там набагото вагоміші "бобри" кришують. Виборча компанія Євтушка була набагато чистіша за його опонентів.

Нічого не змінилося...Обираємо одних,а проходять інші... Нічого і нікого не бояться-ні нових законів, ні людей ,ні Бога!Гроші і брехня... Брехня і гроші...Як було у 2012 році так є і зараз.Принаймі, на цьому округу...

тут,і добавити не має що.Такий він,телепузик,мляя..Йому б,в команді бойового підераса,якимсь начальничком-саме те.

Кум Михайла Степсука, очолює штаб Порошенка в Костополі. Не важко здогадатися,що "царь" задумав. Цікаво скільки серебряніків отримав Роман Коваль.От такий у нас "Правий (лівий) Сектор". Поналазило в Правий Сектор гівна, після революції гідності. Як подивишся аж гидко. Ті хлопці які на майдані боролися і ризикували життям заради ідеї, де вони? Після страти Білого всі відійшли від Коваля і розбіглися, а воно понабирало пенсію і бабло бриє. "Націоналіст" х....ев. Хай краще розкажуть як під Маріуполем тікали аж автомати покидали. Ми з хлопцями ще довго сміялися.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.