Більшість рівнян підтримують перейменування вулиць на честь загиблих рівненських Героїв

Здебільшого рівняни підтримують перейменування вулиць на честь загиблих Героїв Небесної сотні та загиблих в зоні АТО. Щоправда, рівнян турбують технічні моменти щодо оформлення документів після цього. Про це повідомили під час прес-конференції за результатами соціологічних досліджень щодо цього питання.

Так, перейменування вул. Решетнікова іменем загиблих у зоні АТО підтримали 52% рівнян, ще 29.8% - проти цього, а 18% - не визначилися. Всього було опитано 154 респондента, з 270 тих, що там проживають.

Перейменування вул. Федіна на честь загиблих у зоні АТО підтримує 65%, 22% опитаних - проти, а 12% - не визначилися. На цій вулиці проживає 84 людини, з 31 особа взяла участь в опитуванні.

Перейменування вул. Руднєва підтримує 50% опитаних, 39% - проти цього, а 10.6% опитаних - не визначилися. Всього було опитано 66 рівнян з 91, які проживають на цій вулиці.

Перейменування вул. Бахарєва підтримує 53.3% рівнян, 32% опитаних - проти, ще 14.6% - не визначилися. 

Перейменування вул. Галузо і Кулікова 100% підтримують рівняни, які там проживають. Цікавим є той факт, що на цій вулиці знаходиться лише один будинок, де проживає дві людини. Вони й підтримали цю ідею.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.