Сьогодні у Рівному читатимуть панк-тексти

29 жовтня о 19.00 год. до Рівненської обласної бібліотеки завітає письменницька пара Сергій Прилуцький та Олена Степаненко.Модеруватиме творчу зустріч Олександр Ірванець.Захід відбудеться на третьому поверсі бібліотеки у відділі обслуговування користувачів документами з мистецтва.

Сергій Прилуцький народився у Бересті. Після закінчення історичного факультету Берестейського державного університету почав працювати на заводі «Брестгазоаппарат», але довго там не затримався. Специфіка роботи його дуже напружувала, тому звільнився при першій можливості. З 2008 р. живе у Києві. Тут він знайшов те, чого йому так не вистачало у рідній Білорусі – хаотичність і динаміку життя. Сергій – автор книг "Дзевяностыяforever", "Йопытыдвухмаладыхнелюдзяў", "Дэгенератыўны слоўнік" і "Герой эпохістабільнасці".

Олена – українська поетка, перекладачка, журналістка, музикант, авторка збірок віршів: «Передчуття Авалону», «Коротка меса на друге пришестя Данте», «Четверта радість».

Під час зустрічі автори читатимуть тексти, спілкуватимуться з глядачами та обговорюватимуть злободенні теми українців і білорусів. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної бібліотеки.

Вхід вільний.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.