Рівнерада прийме зміни до бюджету

727 тисяч гривень змін до бюджету мають перерозприділити депутати Рівнеради під час засідання сесії, яке відбудеться 30 жовтня. 

Наразі питання внесення змін до бюджету розглянули члени бюджетної комісії Рівнеради під час свого засідання. Деякі зміни стосуються перерозподілу коштів установ, внесення змін щодо фінансування бюджету розвитку та інші. 

Окрім того, члени бюджетної комісії мають ще розглянути такі питання:

«Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, провулок Робітничий, 6». (№ 106)

 «Про затвердження проекту землеустрою та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вулиця Бахарєва, 23». (№ 108)

 «Про погодження Приватному товариству «Агроресурс» заяви про наміри щодо проведення оцінки впливів на навколишнє середовище». (№ 109)

 «Про погодження Управлінню капітального будівництва Виконавчого комітету Рівненської міської ради заяв про наміри щодо проведення оцінки впливів на навколишнє середовище». (№ 110)

«Про затвердження Комплексної програми заходів з організації роботи громадських формувань з охорони громадського порядку та профілактики правопорушень у місті Рівному на 2015-2019 роки» (№ 112).

 «Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Рівного автомобіля». (№ 113)

«Про передачу житлового будинку на вул. Соборній, 418 на баланс обʼєднання співвласників багатоквартирного будинку «Сімка», який перебуває на балансі житлово-комунального підприємства «Сонячне» та передачу зовнішніх інженерних мереж»

 «Про проведення громадських слухань щодо впровадження автоматизованої системи оплати та контролю за проїздом у міському транспорті» (№ 116)

«Про виділення коштів з резервного фонду бюджету міста Рівного на 2014».

Ключові слова: 

Коментарі

У понеділок у Вінниці екс-мер міста, а нині Віце-прем'єр-міністр із регіональної політики Володимир Гройсман презентував блок реформ з децентралізації влади. Якщо коротко: то податки залишаться на місцях і підуть на розвиток територій, а місцеві громади отримають реальні повноваження, аж до того, щоб самим вирішувати: чи працювати їм із казначейством чи із будь-яким комерційним банком.
http://www.misto.vn.ua/ua/home/days/7610

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.